Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 травня 2021
16,8 °C
дождь

Новини

Вінниця
«Коса-краса»: на Вінниччині живе жінка, яка лише раз за життя зрізала волосся, довжина коси – 120 см
20 лютого 2020, 10:28
«Коса-краса»: на Вінниччині живе жінка, яка лише раз за життя зрізала волосся, довжина коси – 120 см

На Вінниччині живе «Рапунцель», щоправда, з казковим персонажем в жінки схожість лише довжиною волосся. 73-річна Ганна Щербата живе у Піщанці. Каже, практично ніколи не зрізала своє волосся. І воно досягло до 120 сантиметрів, що лише на кількадесят сантиметрів менше зросту жінки. Чи складно доглядати за такою косою та у скільки може обійтися, щоб її пофарбувати.

«Я вже не пам'ятаю, коли я почала їх чесати. А потім вони відростали. Мені вже стало шкода відрізати», - каже Ганна Щербата.

На думку Ганни Василівни, коса додає їй життєвої сили. Тому легше перенесла інсульт. Але близько тридцяти років тому волосся доводилося зістригати через аварію. Травмувала руку, і просто не могла розчісувати волосся.

 

 

Ганна Василівна зауважує, доглядати за волоссям просто. Використовує звичайні шампуні. Без всіляких кондиціонерів чи масок. Але щоденно його розчісує по пів години.

«Кожного дня! Бо якщо один день не зачесалася, значить потім дуже тяжко», - пояснює.

Подружжя Щербатих та їх друзі переконані, що коса — запорука міцного і довготривалого шлюбу.

«Ця коса тримає сім'ю. Бо, щоб не коса, казав чоловік, якщо обріжеш, то розведемося», - розповідає подруга Надія Поворознюк.

От так і прожило подружжя до золотого весілля. У обох з'явилась сивина. Аби бути привабливою, Ганна Василівна волосся пофарбувала.

Майстер-перукар Олена каже, що процедура фарбування волосся такої довжини дуже складна та дорога. По собівартості у кілька сотень гривень піде не менше півдесятка флаконів фарби.

«І це, якщо сторгамові. Адже, флакони різними бувають. Якщо і фарбувати волосся такої довжини, то це займе три-чотири години, аби лише фарбу нанести. Та чесно кажучи, я б за таку роботу не взялася. З таким довгим волоссям лише раз мала справу. І то, лише кінчики підрівняла. Але дивлячись на Ганну Василівну, яка не використовує ні бальзамів, ні масок, починаєш замислюватися. От волосся у неї виглядає здоровим. І без всіляких підживлень. Вона зараз доглядає за своєю косою, як і десятки років тому», - розповідає Олена Олександрова, майстер-перукар.

Ганна Василівна до перукарів і не звертається. За довгі роки сама звикла давати раду волоссю. І погодиться його зрізати лише тоді, коли самостійно не зможе доглядати.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар