Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 квітня 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ «СЕЛО. КРОКИ ДО РОЗВИТКУ» ЗБИРАЄ ЗАЯВКИ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ ВІННИЧЧИНИ
24 березня 2021, 17:14
КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ «СЕЛО. КРОКИ ДО РОЗВИТКУ» ЗБИРАЄ ЗАЯВКИ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ ВІННИЧЧИНИ

50 000 грн для реалізації 24 найуспішніших проєктів з Вінниччини та Черкащини пропонує конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку»,  оголошений в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва».

Проєкт реалізується Благодійним фондом «МХП - Громаді», який працює на територіях присутності МХП, у партнерстві з Агенціями регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей та міжнародними партнерами. Внесок «МХП – Громаді» у проєкті становить майже 700 000 грн. Ще понад 820 000 грн надають партнери. 

- Наш конкурс  «Село. Кроки до розвитку» особливий тим, що ми надаємо можливість реалізувати свої ідеї саме сільським підприємцям-початківцям. Такі можливості особливо цінні для жителів сіл і малих міст, адже розраховані на розвиток малого та мікропідприємництва, що в період поширення COVID-19 важливо і потрібно, - зазначила керівник проєкту, фахівець із залучення міжнародних інвестицій БФ «МХП - Громаді» Катерина Лісіченко.  – Таким чином ми хочемо підтримати і відповідно підсилити вплив та участь активного прошарку сільських підприємців у житті громади.

Заповнені заявки приймаються до 30 березня на адресу k.lisichenko@mhp.com.ua з позначкою "Конкурс мікрогрантів "Село. Кроки до розвитку".

Переможців буде оголошено 11 квітня.

Заявка  https://cutt.ly/Jz8nqXY

Положення  https://cutt.ly/Qz8bvSF

Ініціатива реалізована у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар