Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
11,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Книжкову серію «Моя Вінниччина» занесли до «Книги рекордів України»
22 червня 2020, 13:49
Книжкову серію «Моя Вінниччина» занесли до «Книги рекордів України»

21 червня від Наглядової ради «Книги рекордів України» передали 5 дипломів Видавничому Дому «Моя Вінниччина» за найбагатотомніше видання історії міст, сіл і хуторів України за кошти обласного бюджету. Рекорд зафіксували в селі Закриниччя Оратівського району, яке нараховує всього 70 жителів, оскільки надруковану історію села, що зникає, передали до кожного помешкання в населеному пункті.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Підставу для фіксування рекорду в Наглядовій раді сформулювали так:

«…Категорія «Вперше, видавництво»  найбагатотомніше видання історії міст, сіл і хуторів України коштом обласного бюджету – в кожен дім села.

Опис досягнення: Вперше в Україні видана книга-історія зникаючого села Закриниччя Оратівського району на Вінниччині (70 жителів) і передана у кожну хату.

Вінниччина – нині єдина область України, де бібліотечна серія «Моя Вінниччина» видається коштом обласного бюджету з 2013 року і налічує вже 54 томи формату А-4.

Мета – привернути увагу до видавничого проекту і популяризувати його в Україні, де щороку безслідно зникає 12 сіл.

Місце фіксації рекорду  село Закриниччя Оратівського району Вінницької області».

В офісі Видавничого Дому «Моя Вінниччина» нині знаходиться 5 дипломів, які будуть прилюдно вручені рекордсменам. Всі вони оголошені і занесені до «Книги рекордів України». Серед них заступник голови Вінницької ОДА, голова редколегії серії «Моя Вінниччина» Ігор Івасюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, член редколегії серії «Моя Вінниччина» Світлана Василюк, директор обласної комунальної установи «Моя Вінниччина» Вадим Вітковський, редактор серії «Моя Вінниччина» Михайло Каменюк та автор книги про село Закриниччя Олександр Татарчук.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар