Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 березня 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Калину з металу або фонтан пропонують встановити на площі Шевченка. Триває обговорення
20 лютого 2023, 15:51
Калину з металу або фонтан пропонують встановити на площі Шевченка. Триває обговорення

У Вінниці пропонують змінити вигляд площі Тараса Шевченка, що знаходиться біля обласного краєзнавчого та художнього музеїв. Планують додати елементи для вшанування захисників України, пам'ятник яким перенесли сюди влітку 2022 року. Оголосили обговорення майбутніх зміни, бо думки учасників розділилися. 

"Ми б хотіли запитати вас про площу Шевченка перед краєзнавчим музеєм. Цього року міська рада планує провести там благоустрій території. Бо саме на цю площу перенесли стелу пам'яті наших загиблих Захисників. Під час зустрічей у Ветеранському просторі ми запитували родини загиблих воїнів, яким вони бачать благоустрій площі? І тут думки розділились. Частина родин хоче, щоб на площі з'явились дерева і невеличкий фонтан та лавочки. А частина хоче посеред площі калину з металу. Тому ми вирішили запитати у вінничан, адже ця площа належить усім містянам. А яку ідею підтримуєте ви?", - йдеться у повідомленні. 

Обговорення триває на сторінці організації. Станом на 20 лютого публікація набрала понад 400 коментарів від користувачів. Значна частина учасників пропонують озеленити площу, або залишити її у сьогоднішньому вигляді. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар