Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Художниця і поетеса Людмила Мельник презентувала власну виставку в музеї Жмеринки
21 листопада 2022, 18:35
Художниця і поетеса Людмила Мельник презентувала власну виставку в музеї Жмеринки

«Талановита людина талановита у всьому», – саме ці слова стали лейтмотивом творчої зустрічі у Жмеринському міському історичному музеї 19 листопада під час презентації персональної виставки жмеринчанки Людмили Мельник.

Мати-героїня, талановита художниця, поетеса, вчителька Жмеринського ліцею №5 та волонтерка – усе це про невтомну жінку, яка уміло поєднує у собі материнство, творчість і велику любов до України.

«А знаєш, все може зникнути, Цінуй кожну мить щасливу, До цього так важко звикнути Й так хочеться вірити в диво…Хай молитва лине за Вкраїну, Хай молитва лине за життя, За героїв, що боронять нині Спільний дім заради майбуття…», – Людмила Мельник цитувала власну поезію у музейній залі, а гості із захопленням слухали кожен рядок.

Співробітниця музею Світлана Мартинчик розповіла, що від першої зустрічі з Людмилою Мельник зрозуміла, що це творча людина, яка може зігріти своїм теплом увесь світ.

Відома поетеса, вчителька української мови та літератури Людмила Антонічева з теплотою згадувала шкільні роки, коли Людмила Мельник була її ученицею, і вже тоді бралася до віршування та образотворчого мистецтва.

Сьогодні ж у творчому доробку стільки чудової поезії, що вже можна упорядкувати власну поетичну збірку, але от «на зарплату вчителя це не так просто зробити», – зізнається пані Людмила.

Теплими обіймами вітали творчу особистість директорка Гончаренко центру Катерина Семесь та друзі, які захоплюються її творчістю.

«Ми познайомилися з пані Людмилою, коли вона прийшла до Гончаренко Центра на майстер-клас, а потім ми зрозуміли, що вона сама може навчати інших, і так у нас зародилася студія образотворчого мистецтва для усіх бажаючих: для дітей і дорослих», – мовила Катерина Семесь.

Дійсно, кожне заняття з образотворчого мистецтва проходить у дружній і доброзичливій атмосфері, а Людмила Мельник безкоштовно допомагає опановувати жмеринчанам і гостям нашого міста різні техніки живопису.

Директорка музею Ганна Шеремета розповіла, що кожен може завітати на виставку Людмили Мельник, яка представлена у музеї, а деякі картини навіть можна придбати – виручені кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.

Людмила Мельник – мати-героїня, вона пишається своїми донечками і синами, які, як і матуся, талановиті і цілеспрямовані.

У дружньому сімейному колі дівчатка заспівали разом із мамою «Пісню про рушник» (Рідна мати моя).

Кожна картина Людмили Мельник не просто наповнена яскравими барвами, а й передає глибокий вміст щодо подій в країні і її життя.

Центральне місце в музейній експозиції посіла картина з образом матері і немовля, які намагаються врятуватися від війни, яка охопила нашу державу з приходом російських окупантів.

«Одна моя донечка змушена була почати ракетний обстріл в Умані, інша відчула усі жахіття, бо проживала в Ірпені. Це дуже боляче, коли ти живеш у час війни, і не знаєш, що може трапитися будь-якої хвилини», – акцентувала жінка.

Неймовірними постають репродукції картин відомих художників, а також картини з художніми образами природи.

Дуже глибокими зображені погляди на портретах, і кожна деталь передає настрій художниці і її творчий задум.

Творча і талановита Людмила Мельник черпає натхнення у своїх дітях та онуках. Діти Андрій, Аня, Маргарита, Іванка, Анжеліка та онуки Вадим, Софійка, Мирослав та чарівна Улянка завжди підтримують матусю і зігрівають своїм теплом.

 

Якщо хочете відкрити творчий світ Людмили Мельник для своєї душі, завітайте на її художню виставку до музею: вул. Центральна, 24.

 

До речі, на кожному вхідному квитку є маленьке передбачення із поезії талановитої жмеринчанки.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар