Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Гуманітарну допомогу з Латвії передали до Вінниці
12 грудня 2022, 21:04
Гуманітарну допомогу з Латвії передали до Вінниці

У Вінницю передали гуманітарний вантаж з латвійського міста Вентспілс. Серед допомоги є й генератори, які стануть у нагоді на випадок перебоїв з електроенергією для забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури.

“Після масштабних ракетних обстрілів з боку РФ по об’єктах енергосистеми зросла потреба у електрогенераторах для критичної інфраструктури. Громада спрямувала додаткові кошти на закупівлю обладнання, а також звернулася за підтримкою до європейських міст-партнерів, зокрема до латвійського міста Вентспілса. Вентспільський муніципалітет відгукнувся на прохання та схвалив передачу двох дизельних генераторів потужністю 50кВт і 60кВт та ємностей для палива для потреб нашого міста”, - йдеться у повідомленні.

Доставку вантажу організувала латвійська благодійна організація “Ziedot.lv”, яка також передала ще 26 палетів з гігієнічними засобами. Латвійський народ допомагає Україні ще з перших днів повномасштабного вторгнення відчуває. Зокрема, це вже не перша допомога й для Вінниці.

“Від підписання угоди про співдружність між Вентспілсом і Вінницею минуло лише кілька місяців. Але вже зараз чітко розуміємо, що наші відносини не залишилися на папері. Ми відразу налагодили діалог з моїм колегою Янісом Вітоліньшем та міською командою Вентспілса і цінуємо можливість розвивати партнерство далі”, - зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 14 вересня між Вінницею та Вентспілсом підписали угоду про співдружність. Договір передбачає потенційну співпрацю у сфері культури, освіти, екології, відновлювальної енергетики, цивільного захисту та розвитку бізнесу, зокрема у галузі інформаційних технологій.

Гуманітарну допомогу з Латвії передали до Вінниці (Фото)

 

Гуманітарну допомогу з Латвії передали до Вінниці (Фото)

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар