Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 березня 2019
-2,0 °C
ясно

Новини

Вінниця
Гранд Фінал Нової Професійної Української дрег-рейсинг серії у Вінниці
20 липня 2018, 10:37

4 серпня в Вінниці глядачів очікує грандіозний ФІНАЛ Професійної Української дрег-рейсинг серії PROUDRS. Організатори вже готують чимало сюрпризів для глядачів. Маємо надію, що Ігор Коряка, який  замовив в Америці дрегстер класу PRO MOD потужністю до 4000 тисяч кінських сил, встигне прийняти участь у змаганнях. Наразі пілот запевняє, що робить для цього все можливе.

Польські професійні пілоти Мартін Блаут та Гжегош Сташевський отримали запрошення та готуються до фіналу у Вінниці. Ігор Врабіє ремонтує після поломки свого надпотужного Godzilla та планує скласти конкуренцію поки що засекреченому, аде дуже потужному пілоту. Всі найкращі пілоти з України та не тільки наразі подають заявки на участь в фіналі. 

Сподіваємось, що  доля та погода будуть до нас прихильними. Адже фінал PROUDRS 2018 обіцяє подарувати глядачам неймовірні заїзди та незабутні враження від українського дрег-рейсингу.

 

Чому варто піти на фінал PROUDRS?

  1. Побачити неймовірну боротьбу професійно підготовлених для даного виду спорту машин та мотоциклів – дрегстерів – з України та з-за кордону. Відчути себе частиною українського дрег-рейсинг руху.
  2. Отримати незабутні враження від справжніх потужних монстрів дрег-рейсингу з розгоном до першої сотні менше ніж за одну секунду, поринути в атмосферу драйву та адреналіну. Дізнатися імена переможців.
  3. Неймовірно відпочити в компанії однодумців, прийняти участь у конкурсах та розіграшах, отримати призи та подарунки.


Отож, займайте кращі місці на VIP-трибунах, плануйте зазделегіть дрег-вікенд у Вінниці та готуйтеся насолоджуватися найпотужнішими перегонами України!

В зв’язку з неочікуваною смертю віце-президента Вінницької федерації дрег-рейсингу та дріфту, фінал серії буде присвячений вшануванню пам’яті Олега Тітко.

 

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар