Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 квітня 2020
5,4 °C
ясно

Новини

Вінниця
ФІНАЛ PROUDRS у Вінниці: драйв, адреналін, потужний склад пілотів і божевільні швидкості.
15 серпня 2018, 14:45

4 серпня на трасі аеродрому «Калинівка» пройшов фінальний етап Професійної української дрег-рейсинг серії Belshina Drag Raicing Pro Competitions of Ukraine. Також в рамках заходу відбувся фінал Чемпіонату України з мото-дрегрейсингу.

Змагання пройшли за підтримки Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова.

Професійний склад учасників, серйозний рівень підготовки автомобілів і кількість глядачів - все вказувало на те, що це фінал. Відмінна сонячна погода і бездоганна організація дозволили учасникам показати гідний час заїздів на треку довжиною 402 метра.

Всього за звання переможця PROUDRS в п'яти класах боролися 67 топ-пілотів з України, Польщі, Молдови та Білорусі.

 

 

 

 

 

Статус фаворита перегонів підтвердив гість з Польщі Grzegorz Staszewski - Чемпіон Європи і Польщі, володар титулу King of Europe, що показав на своєму Corvette найкращий час в змаганнях - 8,06 секунди.

Ігор Врабіє з Молдови відремонтував свій суперпотужний Godzilla після поломки і зміг скласти серйозну конкуренцію польському пілотові, хоч і пройшов дистанцію з меншою швидкістю (час - 8,45 сек.).

Ігор Коряка на Nissan GTR замикає трійку лідерів в загальному заліку перегонів з часом - 9, 079 сек.

Кращий результат в класі PRO RWD (задній привід) показав Голованов Олексій з Одеси на Toyota Supra. Лідером в класі PRO FWD (передній привід) став Краснокутський Максим із Запорізької області на своєму доопрацьованому ВАЗ 2108.

Змагальні заїзди кращих з кращих подарували глядачам незабутні враження, море адреналіну і радість перемоги.

Трійка фіналістів в кожному класі забрала з собою кубки та приємні грошові призи.

Підводячи підсумки року, аналізуючи минулий сезон, можна сміливо констатувати факт, що дрег-рейсинг в Україні вийшов на новий рівень розвитку завдяки PROUDRS.

По закінченню серії, команда Вінницької Федерації дрег-рейсингу і дріфту почали підготовку до нового сезону.

Багато іменитих пілотів вже заявили про свій намір взяти участь в PROUDRS 2019. Ігор Коряка планує привезти з Америки свежепосіплений дрегстер класу PRO MOD потужністю до 4000 к.с. А значить, в 2019 році нам належить побачити битву титанів PRO MOD АНДРІЯ КРАВЧЕНКО І ІГОРЯ Коряки. Крім того, свою участь в PROUDRS 2019 вже підтвердили Гжегош Сташевський і Мартін Блаут - чемпіони Європи з Польщі. Важко уявити, що буде відбуватися у класі Unlim, коли ці чотири легенди європейського дрег-рейсингу зійдуться в жорстокій боротьбі на очах у всіх #dragpeopleua. Про свою зацікавленість в заході повідомили дрег-рейсери з Литви, Латвії, Румунії, Болгарії та Білорусі.

 

Андрій Гальчинський і команда VFDD вже почали розробку календаря 2019 і готують для глядачів вражаючий сюрприз! Підписуйтесь на наші сторінки і чекайте інформацію про сезон драгу та дріфту від VFDD і Андрія Гальчинського!

Сенсанційний сезон PROUDRS 2018 завершено, чекаємо мегасезон 2019! Готуємося!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар