Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 квітня 2020
7,9 °C
ясно

Новини

Вінниця
Директорка департаменту освіти роз’яснила, чи будуть допущені невакциновані діти до навчального процесу
16 серпня 2019, 14:57

Вінницьким батькам, чиї діти ходять до школи та до дитсадочків, радять зробити щеплення від кору до 1 вересня. Директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, дала роз’яснення щодо прийому до навчального процесу невкцинованих дітей.

Отримати щеплення можна під час медичної комісії, яку зазвичай проходять школярі для того, щоб отримати довідку для відвідування школи. Якщо все ж таки дитина не вакцинована, пропонують альтернативну систему освіти – домашнє виховання. Однак, для цього потрібно, щоб була законодавчо-нормативна база.

«Нещодавно був опублікований спільний лист Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти про недопуск нещеплених дітей до навчального процесу. Це стосується як і садочків, так і шкіл. Зараз Верховним судом підтверджено спільне рішення двох міністерств. Дивлячись на те, що в Україні неактивно поліпшується ситуація з кором, ми пропонуємо всім батькам зробити щеплення дітям до 1 вересня, для того, щоб діти самі не наражалися на небезпеку і не заражали інших. Минулого року ми вже мали випадки захворювання на кір у вінницьких школах.

Нещодавно було опубліковано інтерв’ю Лілії Гриневич, яка пропонує щепитися нещепленим дітям до 1 вересня, і наш департамент ВМР це підтримує. Тим більше, зараз діти разом із батьками проходять медичні комісії, беруть довідки для відвідування школи. Якщо щеплення не зроблять, то пропонується альтернативна система освіти – домашнє виховання. Однак, для цього повинна бути законодавчо-нормативна база», – зазначила директорка департаменту освіти міської рaди Оксaнa Яценко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар