Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2021
12,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Двоє мандрівників обійшли навколо Вінниці за 12 годин та подолали понад 50 кілометрів
10 листопада 2020, 14:15
Двоє мандрівників обійшли навколо Вінниці за 12 годин та подолали понад 50 кілометрів

Вінничанин Костянтин Ревуцький та його друг Юрій Басовський обійшли навколо Вінниці за 12 годин. Піший маршрут зайняв понад 50 кілометрів. Крокомір Костянтина зафіксував, що він здійснив 68 тисяч кроків.

«Ноги у прямому сенсі були стерті в кров. Не думав, що це так важко. Хоча до цього ми вже ходили по 25 кілометрів Вінницею. А це вирішили побити власні, так би мовити, рекорди. Все почалося з того, що просто захотілося ходити пішки. Аби підтримувати фізичний стан здоров’я. Мій добрий друг Володимир Козюк також ходить. І мені порадив. Запропонував Юрі скласти компанію. Він погодився. Ми стартували з 10 кілометрів», - розповідає Ревуцький.

Костянтин з Юрієм склали маршрут від ресторану «Версаль» та знову до нього повернулися, обійшовши через Луку-Мелешківську - Сабарів - Гніванське шосе - Барське шосе - Хмельницьке шосе, Київська окружна - Десна - Тяжилівська окружна - Чеховська окружна - Майдан Чапельський.

 

 

«Ми стартували з 9 ранку. А повернулися о 21:30 годині. Зрозуміло, що більшість часу були у дорозі. Але тричі запинялися перекусити та перепочити. Із їжі: по 3 банана, по «Снікерсу», по половині палки ковбаси, шматок сиру, лаваш, 1 літр «Коли» і 1,5 літра мінеральної води, желейні цукерки. Останні кілометри давалися дуже важко. Я ще взув шкіряні кросівки. І це була моя помилка. А Юра був у кросівках для бігу, які з сіткою. То йому було набагато легше», - зауважує Костянтин.

Через день після 50-кілометрової прогулянки Костянтин вже відновився.

«Я з дитинства займаюся спортом. Бокс, футбол. А ходити – це дуже прекрасний варіант тренувань. Задіються всі групи м’язів. Я ще на велосипеді їжджу. Накатав один раз 130 кілометрів. Є бажання доїхати до Києва. Та це вже буде навесні», - каже Ревуцький.

Для тих, хто також виявив бажання обійти Вінницю, Костянтин радить одягатися у світловідбивний одяг, адже не кругом на дорогах є освітлення. Автомобілісти можуть не помітити пішоходів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар