Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,7 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ДРУГЕ ЖИТТЯ “КРИСТАЛУ”: У ВІННИЦІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ ДЛЯ ТЕХНОПАРКУ
15 червня 2021, 15:27
ДРУГЕ ЖИТТЯ “КРИСТАЛУ”: У ВІННИЦІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ ДЛЯ ТЕХНОПАРКУ

У Вінниці стартувала масштабна реконструкція технопарку «Кристал». Корпус заводу, що на 600-річчя, перетворять у сучасний бізнес-інкубатор. У старій будівлі вже почалися роботи. Загалом зарезервували на реконструкцію 23 млн грн, з яких 8,5 млн – з бюджету громади, решту – залучили з державного.

Про це у Фейсбук написав у міський голова Сергій Моргунов.

«Інноваційно-технологічний парк «Кристал» займе три поверхи – 8,5 тис. кв м приміщень. У старій будівлі демонтують практично всі зношені конструкції: покрівлі, перегородки, підлоги. Натомість укріплять фундамент та влаштують монолітні залізобетонні перекриття, замінять дах на мембранний та змонтують колони. Все мають встигнути до кінця цього року. Зарезервували на це 23 млн грн, з яких 8,5 млн – з бюджету громади, решту – залучили з державного. Вже наступного року перейдуть до інших технологічних робіт.

Архітектурне рішення будівлі відповідатиме головній ідеї центру – інноваційність. Функціонал розробляли, спираючись на кращий світовий досвід. Щодо концепції майбутнього парку «Кристал» – радились з експертами діючого технопарку з нашого польського міста-побратима Кельце», – йдеться в дописі мера.

На площах технопарку розмістяться:

  • ІТ-школа
  • лабораторія Fab Lab для стартапів
  • навчальний центр для дорослих
  • дитячий техноцентр
  • коворкінг
  • понад 100 класичних та клубних офісів
  • конференц-зали.

«Наша мета – аби за кілька років цей простір «ожив». Інноваційна активність прибавить серйозні інвестиції. Упевнений, що інноваційно-технологічний парк стане важливою точкою опори для економіки не тільки нашого регіону, але і країни. І важливо, що технопарк відкриє можливості самореалізації для талановитих молодих людей, які зможуть бути успішними у рідному місті», – додає Сергій Моргунов.

Як виглядає будівля зараз

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар