Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
«Дрібнички», які нагадують про мирне стабільне життя, можуть стати опорою у нестабільних умовах і зберегти сили для прийняття важливих рішень
13 березня 2022, 17:56
«Дрібнички», які нагадують про мирне стабільне життя, можуть стати опорою у нестабільних умовах і зберегти сили для прийняття важливих рішень«Дрібнички», які нагадують про мирне стабільне життя, можуть стати опорою у нестабільних умовах і зберегти сили для прийняття важливих рішень

Любов це не лише пристрасть чи бажання отримувати сексуальне задоволення. Любов пов’язана з цінностями, які в час війни сприймаються гостріше.

Це почуття сильної глибокої прихильності, емоційної прив’язаності до конкретної людини або до справи. Ми відчуваємо бажання якомога більше часу присвячувати тим, кого любимо. І від цього самі отримуємо позитивні емоції. Любов будується на симпатії, довірі, позитивних емоціях від можливості почути та самому сказати слова ніжності, отримувати та надавати емоційну підтримку.

У час, коли захисники цілодобово боронять країну, мирне населення живе у ситуації невизначеності та під загрозою обстрілів. У цій ситуації любов створює той мікросвіт, у якому є відчуття довіри, внутрішньої опори. Відчуття стабільності та контролю цього мікросвіту дають наснагу до боротьби, волонтерства, рутинних справ, ресурсів для виживання у бомбосховищах.

Війна загострює відчуття моменту. Усвідомлення того, що завтра може не бути підсилює цінність любові та страх її втратити. Одруження в цій ситуації не лише прагнення скріпити почуття, а й своєрідний крок у майбутнє і сигнал про те, що життя продовжується.

Мінімальними знаками любові зараз можуть бути: смайлик у повідомленні, лагідне кодове слово, значення якого зрозуміє тільки кохана людина. Також звичне, але важливе зараз питання: як ти?. Це обійми, поцілунок й чашка гарячого чаю.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар