Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2020
10,8 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
До Вінниці приїдуть джазмени з Нью-Йорку на Міжнародний день джазу
22 квітня 2019, 11:59

Сучасні джазові майстри BENITO GONZALEZ TRIO з Нью-Йорку вперше відвідають Україну і наприкінці квітня виступлять з концертом у Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат”, що на Театральній, 15.

До Міжнародного Дня Джазу, музиканти приїдуть 24 квітня із концертом о 20:00. Вхід вільний, але кількість місць обмежена, тож для того, щоб потрапити на захід, потрібно зареєструватися.

BENITO GONZALEZ TRIO це – тріо відомого піаніста Беніто Гонсалеса, до складу якого входять контрабасист Essiet Okon Essiet і молодий італійський барабанщик Alessandro D’Anna. До України колектив приїздить у рамках світового туру на підтримку щойно записаного альбому – триб’юту “Passion Reverence Transcendence”, присвяченому одному з найвидатніших піаністів в історії джазу – Маккою Тайнеру.

Піаніст Беніто Гонсалес двічі номінований на Греммі за багаторічну співпрацю та спільні записи із легендою джазової сцени Кенні Гарретом, а за словами видання JazzTimes, є «одним із найкращих нових джазових піаністів».

 

Також, Беніто Гонсалес визнаний багатообіцяючим піаністом і композитором завдяки успішному дебютному альбому «Start Point» (Крісчен МакБрайд, Антоніо Санчес, Рене Маклін, Рон Блейк) і першої премії на головному американському конкурсі джазових піаністів “Great American Jazz Piano Competition” у 2005-му році.

Новий альбом Тріо Беніто Гонсалеса “Passion Reverence Transcendence”, з яким вони виступатимуть в Україні, на думку американських критиків, – це аж ніяк не черговий триб’ют, тріо глибоко переосмислює музику Тайнера, залишаючи його на першому плані та водночас «оселяючись» поруч із ним на тій особливій території сучасних джазових майстрів.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар