Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
32,5 °C
дождь

Новини

Вінниця
До кінця року вінницькі вчителі отримають 141 ноутбук
27 вересня 2021, 15:12
До кінця року вінницькі вчителі отримають 141 ноутбук

Матеріально-технічну базу шкіл покращують у рамках державної програми.

Частка коштів з міського бюджету  - 847 тисяч гривень. Цього року МОН спільно з Мінцифри  мають забезпечити  понад 60 тисяч вчителів якісними ноутбуками. На це виділили 980 тисяч гривень державної субвенції. Про це "Місту над Бугом" розповіла директорка міського департаменту освіти Оксана Яценко. 

«Відповідно до формули і до листа роз’яснень, які є до цієї постанови, у Вінницькій міській територіальній громаді було визначено 13 закладів, які потребують, дозакупки ноутбуків, щоб успішно проводити дистанційний навчальний процес. Це 7 шкіл безпосередньо у Вінниці та 6 шкіл на приєднаних територіях - загалом 141 ноутбук. Співфінансування 70% державних коштів і 30% коштів міської територіальної громади», - розповіла директорка департаменту освіти.

Проте, за словами Оксани Яценко, наразі тендерні  процедури закупівлі на рівні держави - зірвані, тому  очікують проведення нового тендера,  тож ноутбуки вчителі  отримають  ближче до кінця року:

«Заплановано, але, наразі, нажаль тендерні процедури, які повинні проводити обласні департаменти освіти, мінцифри і міносвіти зірвані і буде оголошено новий тендер, тому коли ми очікуємо прихід ноутбуків в листопаді або грудні. Але цей навчальний рік, гадаю, буде теж з сюрпризами, ми не будемо вчитися постійно офлайн, я думаю, що ми будемо застосовувати й змішану форму навчання і вони дуже знадобляться нашим школам в успішному проведенні навчального процесу», - додала пані Оксана.

Нагадаємо, що наприкінці 2020 року Вінницька міська територіальна громада виділила майже  4,5 млн грн на закупівлю 260 одиниць  комп’ютерів для загальноосвітніх шкіл міста.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар