Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2021
12,4 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ЦЬОГО РОКУ У МІСТІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ 11 ЛІФТІВ
10 липня 2020, 11:51
ЦЬОГО РОКУ У МІСТІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ 11 ЛІФТІВ

У Вінниці активно продовжують оновлювати ліфти. З початку року уже капітально відремонтували 11 підйомників. Роботи завершили у п’яти будинках. Зокрема, по вул. Антонова, 54, капітально оновили три підйомники, за адресою Антонова, 40А, роботи провели у другому, четвертому, п’ятому та шостому під’їздах. Також відремонтовані ліфти отримали мешканці  будинку по вул. Д. Нечая, 77а, а саме: у першому та третьому під’їздах. Капітально відремонтували ліфт і у другому під’їзді будинку по вул. А. Янгеля, 75.  А по вул. 600-річчя, 80 відремонтували вантажний ліфт. 

 

Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника, зможуть зв’язатися з черговим диспетчером навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.

 

«Капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету як підтримка будинків ОСББ (перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку). Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації (25 років) і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у  нас п’ять об’єктів», – каже заступник директора департаменту, начальник відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства Сергій Ткачук. 

 

Антонова 40а.jpg

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар