Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
01 квітня 2023
10,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Чоловік намагався спаплюжити український прапор в Іллінцях
26 жовтня 2022, 13:50
Чоловік намагався спаплюжити український прапор в Іллінцях

25 жовтня у Іллінцях чоловік зірвав державний прапор з пам’ятника Героям Небесної Сотні. 47-річний зловмисник намагався обгидити національний стяг. 

Ввечері, 25 жовтня, у місті Іллінці невідомий чоловік у стані алкогольного сп’яніння зірвав державний прапор України із пам’ятника Героям Небесної Сотні та намагався справити на нього природні потреби. 

«Уродженець Іллінецької міської громади Вінницького району, виражаючи демонстративну зневагу до державного прапору України і маючи на меті приниження тих цінностей, до яких інші члени суспільства ставляться з повагою, витягнув державний символ, який був розміщений біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, та кинув його на землю. Чоловік виражався нецензурною лайкою та висловлював підтримку дій росії», – прокоментував начальник відділу поліції № 5 Андрій Оберняк

Зловмисника вдалося ідентифікувати, ним виявився місцевий житель. Чоловік поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Слідством вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру. 

За даним фактом поліцією розслідується кримінальне провадження передбачене частиною 1 статті 338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. 

Чоловік намагався спаплюжити український прапор в Іллінцях (Фото+Відео)

Чоловік намагався спаплюжити український прапор в Іллінцях (Фото+Відео)

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар