Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Благодійний концерт “Музичний Байрактар”
07 квітня 2022, 21:36
Благодійний концерт “Музичний Байрактар”Благодійний концерт “Музичний Байрактар”

У вінницькому “Royal Pub” за адресою проспект Коцюбинського, 39, відбудеться благодійний концерт “Музичний Байрактар” для збору коштів на позашляховик для українських захисників. До участі в заході долучилися місцеві виконавці, а саме: Олександр Онофрійчук, Олег Шерр та “Лесик і Карпо”.

Концерт відбудеться 9 квітня о 16:00.

– Запрошуємо усіх, хто реально хоче долучитись до конкретної допомоги. Ми поставили достатньо велику планку – зібрати кошти на один із позашляховиків, які так просять наші бійці. Тому, без вашої допомоги нам не впоратись. Зараз в цьому є велика необхідність, так як життя автівки в бойових умовах 2-3 доби. Є конкретне замовлення від конкретних батальйонів з передової, все буде офіційно задокументовано для того щоб допомога надійшла тим хто її потребує, а ви – впевнені що усі зібрані кошти знайшли адресата.

Вартість входу – 200 гривень. Також передбачена онлайн-трансляція. Зазначається, що кошти від продажу усіх квитків, а також зі скрині для добровільних внесків та картки, вказаної під час онлайн-стріму, будуть використані для придбання позашляховика для ЗСУ.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар