Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
01 квітня 2023
10,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Благодійна гра "Що? Де? Коли? та чи буде своя ""Кришталева сова" у Вінниці?
27 липня 2022, 14:57
Благодійна гра "Що? Де? Коли? та чи буде своя ""Кришталева сова" у Вінниці?

26 липня завершився аукціон із продажу "Кришталевої сови" від кращого гравця 1995 та 1996 років - Олександра Рубіна (Alexander Rubin). За суму в 69 тисяч гривень її викупили жителі Ізраїлю - Нюся та Сергій Панкратови. Торги тривали до останньої секунди. До речі, коли в них на роботі взнали про придбання сови, то повністю компенсували їм витрати.

Вінницький інтелектуальний клуб (Що? Де? Коли? - інтелектуальні ігри у Вінниці) також намагався придбати цю сову. Для цього навіть провели благодійну гру зі "Що? Де? Коли?" (Що?Де?Коли? Благодійна гра.), але ставки вже були вище можливостей гравців.

 

В благодійній грі взяли участь 12 команд. Це були не лише вінничани, а й переселенці із інших міст, що грали в інтелектуальні ігри у себе вдома, а тепер роблять це у Вінниці. Саме команда "Солодка Марія", в складі якої можна було помітити навіть чемпіонів України вдох минулих років, дала найбільшу кількість правильних відповідей.

 

"Сьогодні для нас підготували запитання відомі у світі автори та редактори. Чого варте лише ім'я володаря "Діамантової сови" - Бориса Бурди, від якого був цілий тур" - каже ведучий гри, Сергій Штельмах.

 

До організації заходу долучились не лише Вінницький інтелектуальний клуб, а й Міський Палац мистецтв, Міжнародний благодійний фонд допомоги та ініціативна група допомоги ЗСУ. Різнопланову підтримку надали Департамент культури ВМР та медіа-партнери, про що розповів учасникам гри директор МПМ - Євген Майданик.

 

Втім, копію "Кришталевої сови" із музею, виробництва Львівської кераміко-скульптурної фабрики, Олександр Рубін все таки передасть Вінницькому інтелектуальному клубу та навіть сам приїде до мирної Вінниці на перше її вручення!

 

Зібрані раніше клубом кошти (15 тисяч гривень) та донати учасників благодійної гри (ще понад 13 тисяч гривень) із коштами за сову разом склали 97 тисяч гривень, і будуть витрачені на придбання автомобіля для ЗСУ!

Окремо щиро дякуємо Ресторан Mont Blanc за можливість провести благодійну гру комфортно та безпечно!

image.png

 

image.png

image.png

image.png

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар