Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-1,0 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
Бійці з Вінниччини нищать ворога розробкою, яку зібрали з трофейної техніки
16 серпня 2022, 13:35
Бійці з Вінниччини нищать ворога розробкою, яку зібрали з трофейної техніки

Військові 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка з Вінниччини створили власну розробку, яку зібрали із трофейної російської техніки.

Самохідну протитанкову артилерійську установку "склепали" з армійського тягача МТЛБ та протитанкової гармати МТ-12 "Рапіра". Всю проєктну та конструкторську роботу хлопці зробили самотужки.

Наші хлопці вкотре довели, що воїни Збройних Сил України мають не лише гарячі серця і незламну волю, а й розумні голови та золоті руки, - повідомляють на сторінці 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка у Фейсбук.

Можливості техніки, з якої українські військові створили власну розробку:

  • МТЛБ, який став частиною розробки військових – це плавучий бронетранспортер. Його створили для транспортування людей та вантажів, також використовують у ролі артилерійського тягача, у деяких частинах використовується для перевезення особового складу моторизованих стрілецьких підрозділів. Такі бронетранспортери випускали на Харківському тракторному заводі.
  • 100-мм протитанкова гармата МТ-12 – радянська буксирована протитанкова гармата. Її створили наприкінці 1960-х років. Станом на 2014 рік на озброєнні Збройних Сил України перебувало близько 500 гармат МТ-12 "Рапіра". У травні 2018 року відбулись випробування модернізованих гармат із поліпшеною системою наведення, яка дозволяє вражати цілі в умовах обмеженої видимості. Крім того, гармати оснащені новими системами утримання цілі, що дозволяє більш ефективно вражати їх під час руху.
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар