Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2020
-1,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
Білі, рожеві, жовті та фіолетові: “Вінницязеленбуд” планує закупити 40 тисяч тюльпанів
03 вересня 2019, 12:24

У Вінниці планують закупити 40 тисяч цибулин тюльпанів за 50 тисяч гривень. А висадити – вже цієї осені.

Відповідний тендер опублікувало міське комунальне підприємство “Вінницязеленбуд”. Згідно з ним, очікувана вартість однієї цибулини становить 1 гривню 25 копійок.

З тендерної документації відомо, що тюльпани будуть чотирьох сортів (по 10 тисяч цибулин кожного): “Ice cap” (білі), “Pink flag” (рожеві), “Purple flag” (фіолетові) та “Strong gold” (жовті).

У документі також зазначено, що рослини повинні бути якісними, без хвороб, пошкоджень та дефектів, без ушкодження шкідниками та збудниками хвороб. Крім того посадковий матеріал повинен бути районованим до місцевих кліматичних умов.

 

 

 

 

 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16 вересня. Якщо такі будуть і торги відбудуться, то переможець має поставити товар вже до 30 жовтня 2019 року.

Тетяна Прибиш, заступниця директора “Вінницязеленбуд” з агротехнічних питань, розповіла, що вони хочуть закупити “якісні голландські цибулини тюльпанів” (високих) і висадити їх у ґрунт вже цієї осені: щоб на весну вони розквітли. Садитимуть їх на квітниках у різних районах міста: на Майдані Незалежності, площі Театральній, біля Будинку офіцерів, на проспекті Юності, в Центральному парку, тощо.

 

 

 

 

Зі слів Тетяни Прибиш, в такій кількості тюльпани закуповують і висаджують не щороку, адже це рослини багаторічні, тож потреби робити це постійно немає.

Також вона зазначила, що цьогоріч працівники  “Вінницязеленбуду” висадили у місті 1300 чи 1400 кущів хризантем, які вже навіть розквітли. Це також рослини багаторічні, тож радуватимуть вінничан та гостей міста не один сезон.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар