Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-1,1 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
Батько і його прийомний син захищають країну: історія багатодітної родини з Вінниччини, в якій виховали 13 дітей
30 вересня 2022, 16:30
Батько і його прийомний син захищають країну: історія багатодітної родини з Вінниччини, в якій виховали 13 дітей

На Вінниччині проживає прийомна родина, яка прийняла в своє затишне гніздечко 13 дітей. Деякі з них уже зовсім дорослі, мають свої власні сім’ї, однак Аллу та Сергія вони завжди називають батьками, а будинок, де виросли – рідною домівкою. Голова великої родини справжній патріот, ще в 2016 році він пішов добровольцем в АТО, і зараз знову став на захист країни.

«Мій чоловік хвилюється за нашу родину і за всю країну. Він сказав, що не може бути вдома, коли трапилась така біда. Рік тому зібрався і наш хлопчик іти служити в армію. Він теж казав: «мамо буде війна - я повинен бути там. Хто як не я». Ми не йняли віри його словам. А вже 25 лютого цього року він прийняв свій перший бій. Нині він із батьком в одній бригаді. Сусіди передають допомогу і я надсилаю посилки моїм хлопцям Чекаю. Молюся щодня аби повернулися живі і здорові», - розповідає кореспонденту  Алла Аширова.

Вперше Алла стала мамою у 1998 році, всиновивши 2-річного хлопчика Олександра. Нині він проживає і працює за кордоном.

«У 2009 році, я забажала всиновити дівчинку – Аліну. Але раптом з’явились родичі та забрали її. Ми приходили в дитячий будинок і завжди біля нас були два хлопчики Міша та Вася, їм було 5 і 6 років. Бачимо хлопці туляться до нас, завжди чекають гостинців. Ми забрали їх на виховання у нашу прийомну родину. А потім дізналися, що дівчинка назад попросилась у дитячий будинок і ми її теж забрали до себе. Зараз ці діти уже дорослі. Вася – студент Тернопільського національного університету, майстер-спорту з греко-римської боротьби. Він пішов у професійний спорт. Наразі перебуває на студентській олімпіаді в Туреччині, бореться за призове місце. Він дуже талановитий. Завжди на День народження і на свято він передає мені квіти», - розповідає історію родини Алла Аширова.

В 2013 році родина взяла на виховання сімох діток і оформила дитячий будинок сімейного типу. Матір і водночас вихователька Алла Аширова отримала відзнаку – Орден княгині Ольги ІІІ ступеня. Зараз у великій родині виховується п’ятеро дітей: Іванка – 16 років. Аня – 14 років, Сашко – 15 років, Юра – 13 років, Іра – 15 років, Вероніка -18 років.

«Всі ці діти мені рідні, немає такого, що от вони пішли з родини і все. Вони рідні на все життя. Всі дуже спокійні, талановиті. Вероніка здобуває фах перукаря. Іванка, Аня та Іра відвідують гурток шкіряних виробів, виготовляють творчі роботи із шкіри, які експонуються на обласних та загальноміських виставках народної творчості та прикладного мистецтва, а також, у краєзнавчому музеї міста. Наша жіноча половина сім’ї дуже любить займатися рукоділлям, ми всім вишивали сорочки. Також діти допомагали плести сітки воїнам на передову», - ділиться пані Алла.

В родині всі полюбляють бабусині пироги, дружелюбні і мріють жити в мирній та вільній Україні.

 

 

 

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар