Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 липня 2022
30,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
БАНДУ З ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЗАТРИМАЛИ НА ВІННИЧЧИНІ
22 жовтня 2021, 15:22
БАНДУ З ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЗАТРИМАЛИ НА ВІННИЧЧИНІ

На Вінниччині затримали банду з Дніпропетровщини, яка вчиняла крадіжки з приватних домоволодінь по селах області.

На рахунку професійних злодіїв близько десятка крадіжок з будинків мешканців Вінниччини, а також майнові злочини, вчинені на території інших областей.

Учасники групи діяли за заздалегідь відпрацьованою  схемою. Вчиняли крадіжки з приватних домоволодінь по селах області. У випадках, коли господарі були вдома, крадії представлялись представниками газової служби чи військкомату. Під час «перевірки» газових лічильників чи документів у майбутніх призовників один із зловмисників відволікав увагу людей, а інший – викрадав кошти та цінні речі. 

20 жовтня оперативники затримали зловмисників поблизу міста Немирів після чергової крадіжки.

Вони пересувалися на автомобілі.  Підозрювані перевозили викрадені  грошові кошти та золоті вироби. Крадії забрали в літньої жінки усі заощадження –  понад 33 тисячі гривень.

Затримані – раніше судимі вихідці з Дніпропетровщини. Після скоєння кількох крадіжок, схожих за своїм «почерком», оперативники Управління карного розшуку вийшли на слід злочинної групи та в подальшому затримали їх на території Вінницького району.


 

Один з учасників  групи раніше десять разів притягувався до кримінальної відповідальності  за майнові злочини та перебував в розшуку за крадіжки. Під час затримання він перебував у камуфляжній військовій формі. Його  подільник в минулому теж п’ять років відсидів у в’язниці за розкрадання майна. 

Крадії ретельно  готувалися до злочинів, часто змінювали автомобілі, на яких пересувалися.

Наразі затримані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. За усіма фактами вчинення злочинів відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка).

Такі злочини караються ув’язненням терміном до шести років. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар