Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
Австрійські, мініатюрні та величезні за три тисячі: скільки коштують ялинки у Вінниці.
23 грудня 2019, 19:18
Австрійські, мініатюрні та величезні за три тисячі: скільки коштують ялинки у Вінниці.

День Святого Миколая дав офіційний старт продажам новорічних ялинок. Дехто, звісно, міг прикупити собі зелену красуню й раніше, а інші – просто повитягали з комор і шаф ялинки штучні, які щороку чекають свого часу зайняти почесне місце в помешканні.

Проте з року в рік ялинкові базари у Вінниці збирають тисячі покупців, які саме в ці дні виходять на “полювання” за найкрасивішим та бажано – недорогим “новорічним деревом”.

Ми також походили ялинковими ринками міста та поцікавилися, які саме дерева тут продають і за скільки можна придбати майже живу новорічну прикрасу.

Мабуть, головним місцем продажу ялинок цього року став “Вінницький ялинковий маркет”, який має в місті аж дві “філії”. Одна з них розташована на Вишеньці на перетині проспекту Космонавтів з вулицею Келецькою, інша – на площі біля Будинку офіцерів. Асортимент в обох місцях схожий між собою.

Тут є ялинки та ялиці на будь-який смак, а от сосен – немає. Так, за невеличкі ялинки з гілочок потрібно буде віддати від 100 до 250 гривень. Є і звичайні, зрубані ялинки за ціною від 250 гривень до трьох тисяч гривень за величезні дерева.

Усі дерева тут – чіповані, а значить – вирощені, зрубані та привезені сюди легально з відповідних лісових господарств. 

Також тут продають ялинки в горщиках: їхня ціна від 800 до 2000 гривень залежно від висоти. Щоправда, як пояснив нам продавець, надто довго перебувати в горщику ялинка не зможе. “Їй буде там погано, треба буде потім пересадити”, – пояснює чоловік.

Традиційно великий ялинковий базар розгорнувся біля ринку “Урожай”. Тут ціла ялинкова алея, продають і сосни, а також купу різноманітної новорічної атрибутики: прикраси, хлопавки, салюти та бенгальські вогні.

Ціни – схожі як і на ялинковому маркеті: можна знайти ялинку і за 100 гривень, а є – по 3500. Продавці кажуть, що найдорожчі – привезені аж з Австрії. На запитання, “навіщо їх везти з Австрії?”, відповідають – “ну, ви подивіться на неї!”. Дивимося – справді красива, з певним австрійським таким, акцентом.

Тут також продають ялинки, складені з окремих гілочок, деякі досить великі. Так, приблизно півтораметрові прикраси, під час створення яких жодна ялинка критично не постраждала, треба віддати від 200 до 300 гривень. Можна торгуватися і збити ціну на 20, а то й на всі 50 гривень. А ще прямо тут їх запаковують в пластикову сітку – вартість такої послуги становить 10-20 гривень, залежно від розмірів дерева.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар