Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2020
14,0 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
“Asian Day”: у Вінниці відбудеться захід, присвячений азійській культурі
04 вересня 2020, 13:32

У цей понеділок, 7 вересня у вінницькому ресторані “Red Zeppelin” відбудеться “День Азії”. Учасники, серед іншого, зможуть взяти участь у приготуванні та дегустації корейських ролів кімпаб, майстер-класі з каліграфії та малюванні в стилі “аніме”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці заходу та розповіла Марія Єгоркіна проєктна менеджерка Української сімейної фундації.

Так, допомагати знайомитись з азійською культурою мають два студенти з Південної Кореї: Ан Бьон Чоль і Ян Син Йон. Так, крім спілкування зі студентами, на гостей заходу чекає:

– майстер-клас з приготування і дегустація кімпаб;
– майстер-класи з танців;
– майстер-клас зі створення малюнку в аніме-стилі;
– майстер-клас з корейської каліграфії;
– майстер-клас з орігамі.

Крім цього, учасники можуть принести на захід свої малюнки на азійську тему (аніме, манга, манхва, айдоли, сумі-е тощо). З робіт на час заходу створять тимчасову виставку.

“Asian Day” відбудеться у 7 вересня, о 18:00 в ресторані “Red Zeppelin” (вул. Келецька 117-Б). Участь у заходi коштує 100 гривень.

Також організатори просять дотримуватись дрес-коду: жовтого, помаранчевого або червоного елементу одягу. Для участі необхідно зареєструватись ТУТ. Кількість місць обмежена.

Подробиці можна дізнатись за телефоном: 063 702 47 67

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар