Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Алабай не відходів від неї ні на крок: вражаюча історія порятунку собаки, яка впала з обриву кар’єра під Вінницею
11 жовтня 2020, 12:23
Алабай не відходів від неї ні на крок: вражаюча історія порятунку собаки, яка впала з обриву кар’єра під Вінницею

Підвечір 8 жовтня на підприємстві гранітного підприємства, що у Демидівці, врятували самку алабая. З самого ранку собака впала з обриву кар'єру та не могла вибратися.

«Пес має значну вагу, йде дощ та розвиває ґрунт. На жаль, існує загроза його падіння з великої висоти в глибоченну яму кар'єру. А це приблизно 15-20 метрів», - повідомляв Юрій Мельник, староста сіл Демидівка та Могилівка у Гніваньській міській громаді.

Витягти тварину заважав інший пес такої ж породи. Він не підпускав людей ближче. Охороняв свою «подругу». У місцевій селищній раді оголосили пошуки господарів собак. На місце викликали працівників муніципального притулку з Вінниці.

«Пса, який потрапив у біду та ледь не загинув - врятовано. Знайшлись власники - представники охорони хімскладів, що розташовані неподалік зупинки електричок "Демидівка". Дякую усім небайжужим людям, які долучились до їх порятунку. Без хвилювання не можна дивитись на це фото. Той пес, що не залишив свого друга у біді, не відходить від нього ні на крок. Виявляється загроза для життя була не для друга, а для подруги... Ось така вона відданість та любов братів наших менших», - зауважив Юрій Мельник.

Відданість пса, який не покинув свою «подругу», просто вражає. Після того, як собаку витягли, алабай не відходив від неї ні на крок. Тварини вже на території, яку охороняють.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар