Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 квітня 2020
9,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
9 ЧЕРВНЯ НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПЛОЩІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОАВТОМОБІЛІВ А ТАКОЖ ЕКО-КВЕСТ
05 червня 2018, 10:53

у Вінниці розпочався Європейський Тиждень Сталої Енергетики. Він триватиме до 9 червня. За цей час у місті планується ряд цікавих та розважальних заходів.  У Прозорих офісах міста транслюватимуться відеоролики на екологічну тематику.  Метою даної події є популяризація енергоощадного способу життя та використання відновлювальних джерел енергії.
Розпочався Європейський Тиждень Сталої Енергетики із анкетування відвідувачів «Зеленого офісу», що розташований у Прозорому офісі «Вишенька». Бажаючі пройшли опитування «Енергозбереження вдома та на роботі». Всі учасники опитування отримували еко-подарунки - LED-лампочки, еко-сумки чи еко-блокноти з ручками.
З 4 по 8 червня у «Зеленому офісі» відвідувачам розповідатимуть про заходи з енергоефективності. Консультації можна буде отримати з 10:00 до 15:00 години. 
6 червня відбудеться екскурсія на твердопаливну котельню, що по вул. Баженова, 15А. Відзначимо, що КП «Вінницяміськтеплоенерго», Вінницька міська рада за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації впровадили цей Проект з енергоефективності.
9 червня у місті відбудеться велопробіг «Зарядись енергією». Стартує він о 10:30 на площіа В. Стуса. Далі учасники поїдуть по вул.  Блока, вул. Пирогова, вул. Келецькій, вул. 600-річчя, Хмельницькому шосе, Центральному міському парку, вул. Грушевського і кінцева точка – площа Європейська.
На Європейській площі у суботу відбудеться виставка енергозберігаючого обладнання, матеріалів, електроавтомобілів та велотранспорту. Діятиме інформаційно-консультаційний центр для жителів та гостей міста, де, крім іншого, можна буде дізнатись інформацію щодо роздільного збору побутових відходів. Проводитимуть консультації представники ФГ «Подільська громада» та ТОВ «Еко-Драйв».
А ще «Подільська громада» влаштує еко-квест для дітей. Це буде інформаційна гра на тему: «Екологічне місто», учасники отримають еко-подарунків. Також можна буде зіграти у настільну гру EcoBattle.
З 19:00 до 21:30 години на Європейській площі в рамках Тижня Сталої Енергетики відбудеться виступ творчих колективів. 
Усіх бажаючих організатори запрошують долучитися до відзначення Європейського Тижня Сталої Енергетики у Вінниці. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар