Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
2 проєктні пропозиції громад Вінниччини пройшли в другий етап конкурсу «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою»
09 лютого 2021, 14:41
2 проєктні пропозиції громад Вінниччини пройшли в другий етап конкурсу «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою»

Дві ідеї восьми громад Вінниччини пройшли в другий етап відбору проєктів в конкурсі «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою».

Ідеї від шести громад Могилів-Подільського району «Наддністрянські палатари" - Центр волонтаріату шести територіальних громад» та спільний проєкт Лука-Мелешківської та Вороновицької громад «Волонтерство - шлях до порозуміння та інклюзивного розвитку громади» набрали необхідну кількість балів і готуються до подальшого відбору.

Всього у другий етап відібрали 118 проєктних ідей. 8 та 9 лютого на базі Хмельницького регіонального офісу Програми команди проходять навчання з підготовки проєктних пропозицій, яке проводить Катерина Савчук, експерт з управління проєктним циклом.

«У відібраних ідеях важливо викристалізувати мету, ціль, результати. Ідея має стати креативним проєктом із чіткою структурою та досяжними цілями. За два дні ми проговоримо всі питання команд та розберемо типові помилки», - наголосила Катерина Савчук.

Мета конкурсу – розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19. І у другому етапі, який триватиме з 18 січня до 10 березня відбудуться навчання та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку Програми.

Надія Гандзій, проєктний менеджер громадської організації«Єврорегіон «Дністер», вважає, що конкурс допоміг об’єднати шість громад спільною ціллю.

«Надністрянські палатари» - це має бути центр волонтаріату шести громад. Ми згенерували ідею і сьогодні шукаємо найкращі рішення щоб реалізувати її. Навчання нам має допомогти у цьому пошуку, і сьогодні ми детально розібрали алгоритм написання заявки. Далі нас чекає логіко-структурна матриця і сподіваюсь ми впораємось і з цим завданням», - наголошує Надія Гандзій.

До 10 березня відбуватиметься відбір проєктів і вже після цього буде оприлюднений список переможців.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар