Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 серпня 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
15 РОКІВ ТОМУ ГУРТ ТІК ВПЕРШЕ ВИЙШОВ НА ВЕЛИКУ СЦЕНУ “РАЙДУГИ” У ВІННИЦІ…
02 червня 2020, 15:30
15 РОКІВ ТОМУ ГУРТ ТІК ВПЕРШЕ ВИЙШОВ НА ВЕЛИКУ СЦЕНУ “РАЙДУГИ” У ВІННИЦІ…

- Це було, як вчора! Олег Збаращук тоді організовував у Вінниці концерт «Таліта Кум» і домовився, що ми вийдемо на розігрів зі трьома піснями!

Коліна тряслись, горло перехоплювало від нервів, але ми вийшли і влупили зі всієї сили «Оленів», «Сосюру» та «Старшого сержанта»…, – розповів про день першого виступу гурту ТіК на сцені  «Райдуги» у Вінниці лідер колективу Віктор Бронюк. – Скажу чесно, половина залу були наші друзі із Вінниці, Жмеринки та Хмільника, які прийшли, купили квитки і підтримували оплесками… Коли ми закінчили співати, то ця половина залу вийшла із нами на вулицю для привітань… Було навіть трішки незручно перед зірками із «Таліта Кум»…

– Скажи чесно, в той день ти мріяв про сцену Палацу України та стадіони?

– Без мрії нікуди… Звісно мріяв і все родив із хлопцями-дівчатами для цього успіху. Втім, навіть сьогодні інколи здається, що це просто такий сон – ці 15 років гурту із назвою ТіК. А ще недарма нас називають Найсвятковішим гуртом України! Бо де є свято в Україні та по всьому світу, там має лунати наша музика, пісні та «Олені-Олені»… Тому сьогодні зберемось на 15-ту річницю у вузькому колі із дотриманням всіх карантинних правил і прихопимо із собою хорошого вінницького «антисептика»… Дякую всім, хто слухає, співає і любить наші пісні!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар