Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 лютого 2020
6,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПОСЛУГИ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»
18 лютого 2019, 18:26

Департамент соціальної політики міської ради повідомляє про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019року №68 затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». 

Право на отримання нової державної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є  батьками (усиновлювачами), опікунами дитини віком до трьох років і на законних підставах проживають на території  України та уклали у  письмовій формі  договір про здійснення догляду з муніципальною нянею. У договорі необхідно зазначити: назву послуги, її  обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та термін надання, вартість, а також періодичність оплати, відповідальність сторін. 

Муніципальною нянею може бути будь-яка фізична особа підприємець чи юридична особа яка надає послугу з догляду за дитиною.

Для призначення допомоги до управління соціального захисту населення за місцем проживання за адресою : ЦАП «Прозорий офіс» вул. Космонавтів будинок 30 або ЦАП «Прозорий офіс» вул. Брацлавська будинок 85 необхідно надати:

-заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

-копію договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»;

-документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку);

-копія свідоцтва про народження дитини;

-копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;

-документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника;

-рішення про встановлення опіки (у разі наявності) ;

-заяву із зазначенням рахунка відкритого у банківській установі на ім’я заявника.

Допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шестирічного віку (з 01.01.2019р- 1626 грн.) на термін визначений у договорі .

Виплата компенсації здійснюється щомісяця за умови подання заявником до 5 числа місяця  в управління соціального захисту населення підтверджуючих документів про витрати на оплату послуги з догляду за дитиною «муніципальній няні».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар