Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Новини

Україна
Як стати учнем чи працівником нової школи на Поділлі? Визначили дні для зустрічей з директором навчального закладу
14 лютого 2020, 15:37
Як стати учнем чи працівником нової школи на Поділлі? Визначили дні для зустрічей з директором навчального закладу

У вересні планують ввести в експлуатацію школу на Поділлі. Відомо, що вона стане гімназією і матиме номер 24. Департамент освіти Вінницької міськради повідомляє, що визначили дні і години для зустрічей громадян з директором навчального закладу. Керівниця пояснюватиме, як можна стати учнем, а також працівником школи.

«Відповідно до чинного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» прийом громадян щодо питань прийому та зарахування дітей до школи, а також щодо працевлаштування педагогічних та інших працівників закладу буде здійснюватися директором комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради» щотижня впродовж лютого – травня 2020 року за адресою:

м. Вінниця, вул. Мури, 4, ІІ поверх, актова зала.

 

 

Понеділок – з 11.00 до 14.00

Середа – з 14.00 до 18.00

Четвер – з 9.00 до 11.00», - зазначають у департаменті освіти.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, у Вінниці до 1 вересня 2020 року планують ввести в експлуатацію нову школу в мікрорайоні «Поділля». Це буде загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів, тобто для учнів 1 – 9 класів і розрахований на 1200 місць. Будівля зводиться з врахуванням всіх норм доступності та енергоефективності. В школі три спортивних зали, роздягальні з душовими, їдальня, актова зала. В дворі облаштують спортивне ядро та дитячий майданчик. Центральний вхід буде з боку вулиці Анатолія Бортняка. Простір початкової та середньої школи буде розділений.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар