Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Україна
«Першу витримали». Росія готує другу хвилю широкомасштабного наступу на Україну — Данілов
06 березня 2022, 14:38
«Першу витримали». Росія готує другу хвилю широкомасштабного наступу на Україну — Данілов«Першу витримали». Росія готує другу хвилю широкомасштабного наступу на Україну — Данілов

За його словами, Росія не досягла стратегічного успіху на жодному з напрямків, а українські військові дають гідну відсіч окупантам.

«Ми витримали першу, найбільш важку хвилю атаки російських орків. Міф про найсучаснішу і найпотужнішу у світі путінську армію зруйнований і спалений на дорогах Київщини і Харківщини, Чернігівщини і Миколаївщини[…] Але ворог ще небезпечний і готує другу хвилю широкомасштабного наступу, до якої ми маємо підійти максимально готовими і згуртованими», — написав Данілов у Facebook.

Він наголосив: стратегічно важливми залишаються Київ (для його захоплення ворог формує ресурси для оточення Дніпра), Харків, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів та Одеса. Російські війська хочуть взяти ключові міста в оточення, знекровити українську армію та створити гуманітарну катастрофу, додав Данілов.

6 березня — 11 день повномасштабної війни з Росією, яка почалася з її вторгнення в Україну 24 лютого. Звичайні українці та ЗСУ продовжують оборонятися, обстріл українських міст не припиняється. Водночас зростає міжнародна підтримка — країни Заходу все більше посилюють санкції проти Росії. З початку вторгнення окупанти втратили понад 11000 осіб особового складу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар