Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
8,0 °C
ясно

Новини

Україна
Новий порядок формування груп подовженого дня у школах
19 липня 2018, 11:29

Новий порядок роботи груп продовженого дня передбачає більш комфортні умови для дітей, враховує особливості сільських і гірських місцевостей, а також вперше надає можливість відкривати інклюзивні групи.

Зараз документ вже затверджений наказом МОН і очікує на юстування. Щоб він міг заробити, уряд скасував старе положення про групу продовженого дня.

Відзначається, що в новому порядку закладені наступні зміни:

 

  • Можливість створити інклюзивних та / або спеціальних груп продовженого дня. Визначено особливості процедури їх відкриття, наповнюваності і організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.
  • Групи, як і основне навчання, повинні формувати в учнів ключові компетентності, а також забезпечувати виконання індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
  • Різниця у віці учнів з однієї групи не повинна перевищувати двох вікових груп (наприклад, з учнів 2-3 класів).Скасоване положення допускало комплектування груп в межах не менше 4-х вікових категорій.
  • У той же час заклади, що знаходяться в сільській та / або гірській місцевості, як і раніше, зможуть утворювати групи продовженого дня для учнів різного віку.
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар