Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 березня 2023
12,1 °C
небольшой дождь

Новини

Україна
«Лагідна українізація»: Центр розвитку педагогів і кращі філологи допомагають вивчити мову
13 жовтня 2022, 17:32
«Лагідна українізація»: Центр розвитку педагогів і кращі філологи допомагають вивчити мову

У Жмеринці щовівторка проводять безкоштовні онлайн курси з української мови. Ви можете бути вдома чи на роботі, займатися улюбленими справами і при цьому слухати поради кращих філологів Жмеринської громади. Долучитися до заняття можна через телефон, планшет чи комп’ютер.

У цей вівторок, 11 жовтня, цікаві поради, як удосконалити своє мовлення та сформувати мовний етикет для учасників онлайн зустрічі звучали від філологів Жмеринського ліцею №2.

Філологи Ольга Ковальова, Оксана Шумигора, Олена Рубан та Алла ЗозуляФілологи Ольга Ковальова, Оксана Шумигора, Олена Рубан та Алла Зозуля

Ольга Ковальова, Оксана Шумигора, Олена Рубан та Алла Зозуля підготували практичні поради, вправи та влучні відео, що допомагають у різних життєвих ситуаціях залишатися цікавим співрозмовником з високим рівнем культурного мовлення.

Наступного вівторка, 18 і 25 жовтня, вчителі Жмеринського ліцею №4 розкажуть про зміни та доповнення правописних норм нової редакції «Українського правопису».

Директорка Центру професійного розвитку педагогів Ірина Завірюха наголосила, що до курсів можуть долучатися жмеринчани і гості нашого міста. А якщо хтось не встиг зробити це о 16:30 у вівторок, може переглянути запис курсу на сайті ЦПРП управління освіти Жмеринської міської ради.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОНЛАЙН КУРСІВ ЗА ПОСИЛАННЯМ

День і час: вівторок о 16:30.

ПРОГРАМА КУРСУ

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар