Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
7,0 °C
ясно

Новини

Україна
КІШКА ЛАГЕРФЕЛЬДА МОЖЕ ОТРИМАТИ 200 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ. ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, КОЛИ СПАДОК ОФОРМЛЮЮТЬ НА ТВАРИН
26 лютого 2019, 15:10

Цього тижня у віці 85 років від раку підшлункової залози помер головний дизайнер і креативний директор модного дому Chanel Карл Лагерфельд. Легендарний модельєр не був одружений та не мав дітей. Після смерті його супутника Жака де Башервіда, який помер від СНІДу 1989 року, Лагерфельд жив сам.

Статки відомого модельєра оцінюють у 200 мільйонів доларів. І їх він залишив у спадок своїй найулюбленішій кішці – Шуппет. Утім, закони Франції, де тривалий час жив і працював Лагерфельд, не дозволяють робити своїми спадкоємцями тварин, тому наразі юристи намагаються вирішити це питання.

Лагерфельд не єдина знаменитість, хто вирішив залишити свої кошти у спадок тваринам. 2010 року модельєр Олександр Макквін заповів своїм собакам 50 тисяч фунтів для того, щоб їх забезпечували до кінця життя.

Найбільш багатими та відомими тваринами є рід Гюнтерів – собак породи німецька вівчарка. 1992 року померла німецька графиня Карлотта Лібенштайн та залишила у спадок своїй собаці – Гюнтеру ІІІ – 65 мільйонів доларів. Після смерті Гюнтера ІІІ, його син Гюнтер ІV теж отримав ці кошти. На той час маєток їхньої хазяйки вже коштував 200 мільйонів доларів. Собака має власний сайт та пересувається на BMW із водієм, а розпорядники коштів на пса лише примножують їх, і наразі вони становлять вже понад 350 мільйонів доларів. 

Також майже 12 мільйонів доларів успадкувала собака мільярдерки та власниці нерухомості Леони Хелмслі. До прикладу, її брат отримав на два мільйони менше, ніж тварина. Собака померла 2010 року.

Безпритульний кіт Томмазо, якого підібрала на вулицях Риму літня мільйонерка на ім’я Марія Ассунта, отримав майже 10 мільйонів євро спадку, до яких входять квартири в Римі та Мілані, а також кілька дорогих автомобілів. Однак сам кіт прожив лише п’ять років. 

Юристи зазначають, що подібними дорученнями багаті люди намагаються впевнитися, що за їхніми домашніми улюбленцями будуть доглядати і після їхньої смерті. Для цього вони укладають так звані pet trust, практика яких наразі найбільш поширена в США. Ці документи дають гарантію того, що в отриманих твариною коштів буде розпорядник, який визначатиме, як їх витрачати, а також безпосередній наглядач, який буде піклуватися про домашнього улюбленця. Окрім цього, призначається спеціальний посередник, який мусить стежити, щоб залишені у спадок кошти не витрачались на особисті потреби розпорядника або наглядача.

Також у pet trust детально прописується і доля коштів після смерті тварини. Найчастіше багаті людини вирішують віддати їх певним особам або на благодійність. Окрім цього, юристи рекомендують визначати точний термін користування цими коштами, оскільки існують ризики, що навіть у разі смерті тварини розпорядник або наглядач придбають таку ж саму, і продовжать піклуватися про неї, використовуючи успадковані домашнім улюбленцем кошти.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар

Читайте також: