Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
01 квітня 2020
5,3 °C
небольшая облачность

Дозвілля

Подорожі
НА МОРЕ У ГОРИ !!! 09 сепня-14 серпня. Ціна: від 2070 UAH
25 липня 2018, 15:05

Організатор: Турклуб БІДНЯЖКА

09 серпня 23:00 Час відправлення — 14 серпня 05:00 Час повернення
Ціна: від 2070 UAH

Про подорож

 

Розважальний комплекс “Чорна Гора”  У Виноградові. На території є озеро з джерельно-лікувальною водою з великим вмістом кремнію. Глибина озера на території комплексу близько 8 метрів. Розташоване воно між скелястими горами у підніжжя Чорної гори на правому березі річки Тиса. Поряд - багато дерев. Тому цей куточок відвідувачі часто називать райським.

До ваших послуг: 2 ресторани, бар, 3 басейни, сауни, фонтани, альтанки, мангали, шизлонги, водяні гірки, батут, дитячий майданчик, зоопарк, канатна дорога, rope-jumping, тир, волейбольна площадка та багато іншого.

 Розважальний комплекс «Чорна Гора» пропонує спробувати екстремальний відпочинок – спуск на канатній дорозі над озером. Піднявшись вверх по сходам, Ви побачите неймовірний пейзаж бази відпочинку, відчувши душевну рівновагу а після спуску отримаєте заряд позитиву і енергії.

Замок Канків. Виноградів – королівське місто. І як тут без свого замку. Тому в подорожі до Чорної гори неможливо оминути виноградівський замок Канків. Час його будівництва відносять до 13 століття, хоча  згадки про нього датуються вже 903 роком. У 16 столітті тут були вже францисканські монастир та церква у готичному стилі, руїни якої залишилися до сьогодні.

Чому сюди таки варто прийти? Канків розташований на досить високій точці Чорної гори, з якої відкривається панорама всього міста. Це просто казкове видовище! 

БЕРЕГОВЕ: часточка Угорщини на Закарпатті.  Так як знаходиться місто біля кордону з Угорщиною. Цікаве воно своєю старовинною архітектурою, угорською кухнею. Сучасне Берегове заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам'ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе. 

 Курортне місто славиться термальними водами, аналоги яких є лише в чотирьох куточках світу на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Термальні басейни у Береговому розташовані неподалік від центру. До них вода підіймається гейзером з глибини 1500 метрів, а її температура цілий рік зберігається однаковою – не менше 30 градусів. 

Оздоровчий комплекс "ЖАЙВОРОНОК"

Це комплекс з критим і відкритим басейнами та джакузі, які наповнені термальними водами з природних глибин нашої Землі. Термальні води в басейнах мають особливий і неповторний склад, завдяки якому можна вилікувати різні захворювання шкіри,  серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи. Термальні води Берегового сприяють відновленню організму після операцій, стабілізації нервової системи, відновлюють гормональний та ендокринний баланс організму.

Винний підвал

Виноград у Берегові вирощували з давньої пори. Для його виробництва і зберігання, за легендою, власники виноградних плантацій змусили полонених турків висікти підвал у скелі. Це один з невеликої кількості збережених винних підвалів 17 століття.

Ми матимемо можливість скуштувати найкращі сорти вин. Крім того,   екскурсійна програма включає в себе відвідування найдавнішого льоху винних виробів.  Льох має одну дивну особливість -   його місцем розташування є звичайна скеля.  Під час дегустації можна випробувати сім сортів вина, кожен з яких володіє своїм неповторним смаком і ароматом.

Палац графів Шенборнів. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 над рівнем моря, серед мальовничих карпатських гір розташувався один з найромантичніших і найгарніших палаців країни, неначе в казку Вас запрошує унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський палац графів Шенборнів, побудований в першій половині XVIII століття.

У проект палацу покладено своєрідну символіку: за основу взяті складові частини астрономічного року. Він дивиться на Вас 365 вікнами, що дорівнює дням у році, запрошує через 12 входів – відповідають місяцям року, у 52 кімнати – відповідно до тижнів року та має 4 вежі, які дорівнюють 4 порам року.

Палац розміщений серед гарного парку з багатьма екзотичними рослинами. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України.

 

Детальніше: https://tcb.com.ua/trips/?show=1464

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар