Directory of your city
it's free and effective!
18 August 2019
16,8 °C
ясно

Ресторани. Бари. Кафе.

Суші-бар "Кинтаро"

0
225
Phones
  • (063)633-16-17
  • (099)633-16-17
  • (0432)66-02-66
Address
Vinnitsa
площадь Гагарина 2 (Универмаг) 1-й этаж
We are in social networks
To write a letter
Standard +

Кинтаро - великий японський воїн, і про його чудових подвиги розповідають досі. Діти вважають його своїм улюбленим героєм, і маленькі хлопчики, які прагнуть наслідувати силі і хоробрості Кинтаро, носять його портрет на своїх грудях.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент страв японської кухні, здатних задовольнити смаки навіть найвибагливішого гурмана - смажені, гострі, теплі і вегетаріанські. В Японії - це набагато більше, ніж їжа, так як ці невеликі рулетики можуть наситити як тіло, так і душу. А секрет дивного смаку японських страв, пропонованих торговельною мережею «Кинтаро» - це відмінна якість кожного інгредієнта.

Щоб купити суші і роли в Вінниці, досить зайти в наш інтернет-магазин, вибрати найбільш сподобалися позиції, які порадують вас як в вишуканий романтичний вечір, так і в затишне недільний ранок, і зробити замовлення. Кухарі «Кинтаро» оперативно приготують свіжі і вишукані страви японської кухні.

Якщо ви зацікавлені в якісних і вишуканих стравах японської кухні, здатних знайти шлях до серця найвимогливіших гурманів, а також в оперативній доставці суші на будинок, торговельна мережа «Кинтаро» завжди до ваших послуг!

Працюємо з 11:00 до 22:00

Photos and videos
Карта 
Reviews: 0
Add a comment

Add a comment