Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 липня 2022
30,5 °C
небольшой дождь

Зоосвіт

Ветеринарна клініка "Улюбленець"

0
379
Телефони
  • (067) 603-38-29
  • (093) 825-25-16
  • (0432) 699-009
Адреса
м. Вінниця
вул. Пікуса 3/1 (навпроти центрального входу в оптовий ринок)
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Ветеринарна клініка “Улюбленець” сьогодні є одним з найкращих лікувальних закладів для тварин у місті Вінниця. Лікарі клініки забезпечують якісну ветеринарну допомогу кожному пацієнту, докладаючи всіх зусиль для досягнення результату. Ми готові вирішити будь-яку проблему власника тварини, яка звернулася в ветклініку “Улюбленець” – від консультації з питань годівлі тварин або плану вакцинації, стерилізації або кастрації до лікування найбільш важких рідкісних захворювань домашніх тварин.

За роки роботи наша клініка для тварин встигла заслужити гарну репутацію, завдяки готовності надавати допомогу домашнім тваринам, які її потребують, завдяки високим професійним стандартам і ефективним методикам лікування, що гарантує його найвищу якість.

Якщо ваш вихованець захворів або потребує будь-якої ветеринарної допомоги (стерилізація, профілактична вакцинація, чищення зубів, купірування хвоста і багато іншого), кваліфіковані лікарі ветклініки «Улюбленець» у Вінниці завжди з радістю нададуть всю необхідну допомогу, проконсультують, допоможуть підібрати необхідне харчування , дадуть рекомендації щодо правильного гігієнічного догляду за твариною, розроблять курс терапевтичного лікування, виконають хірургічні операції за показаннями, порекомендують курс післяопераційної реабілітації вашого улюбленця.

Наші послуги:

  • усі види ветеринарних послуг
  • терапевтичне лікувння
  • хірургічні операції
  • лабараторні дослідження
  • виклик лікаря на дім

Далеко не всі ветеринарні клініки Вінниці можуть надати такий широкий спектр послуг, як ветлікарня «Улюбленець». Наша ветеринарна клініка оснащена сучасним операційним і діагностичним обладнанням, так як хірургічна ветеринарна допомога є одним з основних напрямків нашої діяльності. Крім того, ми надаємо невідкладну допомогу домашнім тваринам.

Перелік ветеринарних послуг нашої клініки досить широкий: починаючи від профілактичних оглядів та консультацій до найскладніших хірургічних маніпуляцій з подальшим наглядом до повного одужання вашого вихованця. У разі необхідності ви завжди можете викликати лікаря додому за вказаними телефонами. Так само ми надаємо широкий спектр лабораторної, рентгенологічної, ультразвукової діагностики, що дозволяє нам в короткі терміни встановити причину захворювання і надати ветеринарну допомогу своєчасно.

У роботі ми використовуємо тільки сучасні високоефективні лікарські препарати, що набули широкого поширення у ветеринарній практиці і рекомендовані до застосування провідними дослідницькими центрами ветеринарії.

При ветеринарній клініці «Улюбленець» у Вінниці діє аптека, в якій ви зможете придбати необхідні ветеринарні препарати, вакцини, комплексні вітаміни, лікувальні корми для свого домашнього улюбленця.

Ветеринарна клініка «Улюбленець» у Вінниці – це комплексний підхід до кожного пацієнта, увага і професіоналізм. В першу чергу лікування тварин у нас направлено на усунення першопричини захворювання, а не тільки симптомів. Адже для вашого улюбленця важливіше не тимчасове полегшення, а стабільний результат після лікувальних маніпуляцій.

Тільки у нас ваша тварина потрапить в руки справжніх професіоналів, для яких ветеринарія – не тільки робота, а й покликання!

Графік роботи ветклініки: 

Пн-Пт: 9:00-20:00

Сб-Нд: 9:00-17:00

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар