Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 березня 2020
10,6 °C
облачно с прояснениями

Експертні, аудиторські, бухгалтерські та страхові послуги

КАПІТАЛ-ІНВЕСТ

0
854
Телефони
  • (0432) 50-94-15
  • (097) 478-42-55
  • (093) 460-02-52
  • (095) 831-81-01
Адреса
Вінниця
вул. Пирогова, 74/17
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

      ТОВ „Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” розпочав свою діяльність в 2003 році. Оціночну діяльність проводить на підставі сертифікату Фонду державного майна України та Ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах.ТОВ „Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” є членом громадських організацій- Українського товариства оцінювачів, асоціації фахівців оцінки, Ліги оцінювачів землі.

      В рейтингу ведучих оціночних оціночних компаній і груп „Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” займає ведуче місце. Володіє бездоганною діловою репутацією, має значний корпоративний ресурс, привабливий імідж, високий коефіцієнт ділової активності, перспективні точки росту, використовує передові інформаційні технології, характеризується на ринку бізнес-послуг як фінансово-стабільна компанія.ТОВ „Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” активно бере участь в багатьох конкурсах і тендерах по оцінці, які проводяться різними корпораціями, міністерствами, комунальними і державними службами.Компанія надає послуги по оцінці нерухомості, земельних ділянок, машин і обладнання, технологічних ліній, автотранспорту ( в т.ч. матеріального збитку автотранспорту), рухомих речей, майбутнього врожаю, бізнесу і інвестиційних проектів, цінних паперів, акцій, інтелектуальної власності, по підготовці бізнес-планів різного рівня складності.За час роботи фірми послугами скористувались біля 2500 вдячних клієнтів. З більшістю з них будуються відносини на постійній основі.Спеціалістів фірми відрізняє творчий підхід, високі професійні знання і оперативність вирішення будь-яких, в тому числі і складних чи нестандартних задач. Співробітництво з фірмою дозволить Вам зекономити кошти і час для вирішення своїх виробничих проблем, налагодити діяльний контроль за рухом своїх коштів і майна, вирішити ряд матеріальних проблем.Професійні знання і досвід співробітників фірми в області оцінки і права, а також готовність оперативно вирішити будь-які питання з урахуванням специфіки Вашої діяльності, тенденції ринку і часто міняючого законодавства.

        Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” на сьогодні є центром професійної оцінки.Цінує надійність, стабільність і професіоналізм, поважає своїх партнерів і клієнтів.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар