Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 серпня 2020
20,8 °C
облачно с прояснениями

Краса

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ І ВІЙ

0
1263
Телефони
  • (067) 935-29-49
  • (093) 291-37-99
Адреса
Вінниця
вул. Залізнична 32а, 2й поверх
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Nail Studio Ольги Череватова у Вінниці допоможе стати Вам висококваліфікованим фахівцем в області нігтьової естетики, а так само нарощування вій різними техніками. Навчання проводиться дипломованими фахівцями, які мають великий багаж знань і багаторічний досвід роботи в даній сфері. У нас ви зможете навчиться наступними напрямками: манікюр, педикюр, гель лак, акрилове моделювання нігтів, гелеве моделювання нігтів, нейл-арт, нарощування вій (техніка 2D, 3D) і багато іншої корисної інформації, яка допоможе в подальшій роботі.

Дані навчальні програми, які пропонує Nail Studio Ольги Череватова, розроблені як для початківців майстрів мається на увазі - базові курси, так і для досвідчених, практикуючих майстрів з досвідом, для того що б удосконалити свої знання, підвищити свою кваліфікацію, а також навчиться новим технікам, секретам і тонкощам.

Ми пропонуємо тільки нові програми навчання, сучасні техніки моделювання, професійне обладнання та якісні матеріали.

По закінченню курсів ви отримуєте диплом, зможете сміливо практикуватися, як вдома приймаючи клієнтів, так само зможете влаштуватися на роботу в престижний салон краси. Наш багаторічний викладацький досвід дозволяє підготувати фахівців високого професійного рівня.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар