Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 лютого 2023
-4,4 °C
небольшой снег

Ресторани. Бари. Кафе.

Паб «Вінницька Реберня»

0
1166
Телефони
  • +38 (063) 036-04-45
Адреса
м. Вінниця
637 км Південний Буг, набережна (коло Київска 3А)
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Вінницька Реберня врятує від блекауту! 
Заклад підготувався до найекстремальніших умов та працює, як пункт обігріву. 
Тут ви завжди можете підзарядити свій телефон, замовити гарячі страви та просто зігрітися.  Незважаючи на специфічні умови роботи, заклад залишає повне меню для своїх гостей.

Паб «Вінницька Реберня» - єдиний плавучий заклад у місті Вінниця.

Атмосферне місце, де ви зможете не тільки насолодитися реберцями, приготованими на грилі та справжнім крафтовим пивом, але і відпочити від міської метушні на березі річки Південний Буг не покидаючи межі міста.

Паб переобладнаний із історичної баржі № 2647, завдяки якій в 1970-х роках збудували половину Вінниці. Її використовували для транспортування будівельних матеріалів. Інтер’єр витриманий у одному з найбільш незвичайних стилів, про який більшість людей і не знає – «steampunk», що дозволяє нашим гостям тимчасово зануритись в паралельний вимір, викликає нові емоції та залишає яскраві враження.

Хочете багато крутих фото? Авторські капелюшки та інший реквізит, а також деталі інтер’єру зроблять Ваші фото унікальними та здивують усіх своєю креативністю.

А дружній колектив Пабу «Вінницька Реберня» допоможе Вам проникнутись духом закладу та зробити Ваш відпочинок незабутнім!

Хочеш весело провести час?!
Паб «Вінницька Реберня» - це те, що тобі потрібно!

 

? відкриті щодня 11 до 21.00
? доставка по місту з 11.30 до 20.30


 

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар