Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2021
4,2 °C
пасмурно

Продукти харчування, напої

Центр Кави -Turcoffee-Your Coffee

1
607
Телефони
  •   096 179 9767
  • 093 923 77 35
Адреса
ВІнниця
вул. А. Янгеля 6 К (Фрунзе) Новобудови Династія, за муніципальним ринком, напроти Донецького університету
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Оптовий продаж кави та кавоварок для офісу, дому, авто

Запрошуємо кавоманів та дітей в новий оптовий магазин - кафе на смачну каву по турецьки, какао та натуральні цукати і лукум.

http://turcoffee.club/ 

(TURCOFFEE) туркофіла - єдина в Україні компанія, яка зважилася з'єднати найдавніший і звичний всім спосіб приготування кави з інноваційними технологіями XXI століття.
Спосіб приготування кави "по-турецьки" включено до списку всесвітньої нематеріальної культурної спадщини людства, організацією ЮНЕСКО.
Причиною заснування компанії були маркетингові дослідження українського ринку кави. Виходячи з показників цих досліджень, стало відомо, що ринок має потребу в такому продукті як кава по-турецьки. Також моніторинг інформації в інтернеті допоміг зрозуміти, що даний спосіб приготування також дуже актуальне, як і відомий нам еспресо.
Об'єднавшись з турецькими технологами, ми почали створювати новий висококласний кавовий купаж, використовуючи старовинні турецькі рецепти, але при цьому беручи до уваги бажані характеристики смаку справжньої кави для європейських споживачів.
Для вибору відповідного кавового купажу, ми провели сотні дегустацій по всій Україні, опитавши понад 5000 шанувальників кави. Таким чином, за допомогою любителів і кавових експертів було визначено ідеальний кавовий купаж для приготування кави по-турецьки, особливостями якого стали: правильно підібрані сорти кофей, слабке обсмажування і ультра помел (в пил).
У 2014 році компанія Arzum випустила на ринок кавоварку під назвою Arzum OKKA.
Ця кавоварка була визнана кращою в світі з приготування кави по-турецьки і в 2014 році була відзначена премією RedDot Award на щорічному форумі інновацій та професійної техніки в Німеччині.
Компанія TURCOFFEE UKRAINE підписала ексклюзивний контракт з турецькою компанією ARZUM і стала офіційним представником в Україні, отримавши ексклюзивне право на реалізацію кавомашини Arzum OKKA на території України і сусідніх країн.
Сьогодні компанія TURCOFFEE (туркофіла) представляє цілий комплекс рішень для приготування справжньої кави «по-турецьки», як для бізнесу так і для приватних клієнтів.
Основна місія компанії TURCOFFEE (туркофіла) полягає в популяризації легендарної кави «по-турецьки» на ринку України і створення умов для поширення даного способу приготування як в закладах громадського харчування, так і на домашньому ринку.
Незабаром справжні поціновувачі кави зможуть насолодитися нашим продуктом в кожному місті України та доторкнутися до багатовікової історії приготування кави «по-турецьки».

Оптовий продаж Ноу-хау економ кавоварок для дому, офісу, кафе та магазинів
Ексклюзивно кавоварку подорож та авто

Проводимо перерва на каву різного формату від Акцій до Економ виїзних перерва на каву в будь-яких приміщеннях від кави, какао, латте до випічки і солодощів
Проводимо розвиваючі Ігри "Мафія", "Ключ до Багатства", "Лісові комерсанти" і театральні вистави з ласунам для дітей від 4 до 13 років
Організовуємо Майстер клас різного формату

Фото та відео
Відгуки: 1
Додати коментар
Вадим
05 січня 22:15
Гарна кавярня,та ще й смачна іжа- Гамбургери-млинці та піцу ми куштували- сподобалось і ціни дуже дешеві , як на таке фірмове кафе

Додати коментар