Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2019
13,0 °C
легкий дождь

Кінотеатри. Театри. Розваги.

Квест-кімнати "Ізоляція" у Вінниці

0
157
Телефони
  • (096) 503-05-16
  • (073) 228-54-85
  • (099) 129-4755
Адреса
Вінниця
вул. Соборна, 24
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс

Квест-проект «Ізоляція» – це творче об’єднання, яке займається організацією дозвілля людей. Наші локації відкриті у багатьох містах України: Харків, Київ, Одеса, Полтава, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Ізмаїл, Львів, Хмельницький, Сєвєродонецьк, Ві́нниця, Кривий Рiг, Запорiжжя, Болгария.
На території комплексу, який знаходиться в Харкові, функціонує багато квест кімнат:
Тюремна камера, Лабораторія божевільного, Кімната допитів, Гараж – Викрасти за 60 секунд, Темрява, Психіатрична №16, Дім маніяка, «Слідами Франкенштейна, Престиж, Склеп. Похований заживо, Карантин, Аліса в країні чудес,1408, Таємниця престолів, Машинарiум, Хогвартс, Фантом, Післязавтра, Ігри розуму,Чарівний автобус і Гаррі Поттер, Іспит, Мумія.

Всі кімнати містять індивідуальні декорації і максимально наближені до їх назви. Кожна квест кімната унікальна за своїм стилем, а загадки в цих локаціях неповторні між собою.

Ми щиро віримо в те, що створюємо щось більше, ніж звичайні логічні загадки і головоломки, щось більше, ніж швидкоплинну розвагу. Ми сподіваємося, що через деякий час така розвага перетвориться на щось велике, схоже на театр чи кінематограф — тобто абсолютно новий вид мистецтва.

Види ескейп-румів

Суть квест-руму дуже проста: команду із декількох людей поміщають у замкнену локацію, і гравці повинні докласти всіх зусиль, щоб вийти з кімнати за 60 хвилин.

Незважаючи на один й той самий принцип, квест-руми дуже різноманітні. Цьому сприяє багато факторів.

Одним з визначальних факторів є тематика вест кімнати. З тем відвідувачі квест-румів більш за все полюбляють ігри на основі фільмів, а також фантастику і фентезі. Саме вихід з такого ескейп-руму доставляє найбільше емоцій, і тому викид адреналіну у кров вам гарантований.

Також на розмаїття квесткімнат впривають головоломки і завдання, тільки вирішивши які ви змомете покинути замкнене приміщення. Завдяки загадкам навіть схожі за темами і декораціями ескейп-руми можуть суттєво відрізнятись.

Що на вас чекає?

Зберіть команду від 2 до 5 людей і ви зможете відвідати квест кімнату у Вінниці. Ціна питання вас по хорошому здивує: за вхід х команди береться від 500 до 700 гривень, тобто це відповідає вартості походу компанією у кіно чи ресторан.

На виході у вас заберуть усі гаджети, випускати із рук які ми вже відвикли. Коли за вами зачиняться двері, вам доведеться опиратись тільки на власну голову та членів своєї команди.

Як ви почуватиметесь у таких умовах? На це питання ви зможете відповісти тільки відвідавши нашу квест-кімнату у Вінниці за адресоювул. Соборна, 24 ТЦ Скайпарк, вхiд зi сторони МакДональдз.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар