Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 жовтня 2019
17,7 °C
ясно

Дитячі свята

Театр "Арлекін"

0
550
Телефони
  • (063) 211-95-50
  • (067) 924-40-19
Адреса
Вінниця
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс

Театр "Арлекін" був створений в 2006 році. Для дитячої аудиторії створені навчальні уявлення і розважальні шоу програми за участю ляльок-велетнів. У діяльності театру використовуються авторські сценарії, музика і тексти пісень, а також ексклюзивні авторські костюми.
Для дитячої аудиторії створені повчально-розважальні вистави-казки з участю ростових ляльок-велетнів. У діяльності театру використовуються авторські сценарії, музика і тексти пісень, а також ексклюзивні авторські костюми.

Театр працює в місті Вінниці та Вінницькій області, а також гастролює по містах України. Колектив театру складається з акторів-аматорів, об'єднаних спільною ідеєю і відданістю своїй справі.
Театр "Арлекін" неодноразово брав участь в благодійних акціях для дітей-інвалідів та сиріт в інтернатних установах і дитячих будинках міста і області, а також в загальноміських заходах міста Вінниці та районних центрах області. Театр "Арлекін" займається організацією і проведенням різних свят, таких як дитячі та дорослі дні народження, випуски в школах і дитячих садах, весілля, ювілеї, корпоративні вечори, відкриття магазинів і, звичайно, Новорічні свята. Діяльність театру неодноразово була відзначена позитивними відгуками і грамотами установ, де проводилися виступи театру.
Наш колектив володіє пунктуальністю, порядністю, відповідальністю і високим професіоналізмом. Ми зробимо будь-яке Ваше свято веселим і по справжньому не забуваємо.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар