Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 березня 2020
2,0 °C
пасмурно

Двері вхідні та міжкімнатні

СКЛАД ДВЕРЕЙ Simbion

0
1483
Телефони
  • (067) 666-28-66
  • (432) 55-66-60
  • (063) 98-58-388
Адреса
Вінниця
вул. Батозька,12
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Вхідні та міжкімнатні двері    

  • Найбільший вибір
  • Найкращий сервіс
  • Гарантія, що працює
  • Дизайнерські забаганки

Найбільший вибір


Якщо вам потрібно: купити двері, двері вхідні, двері міжкімнатні в Вінниці і при це вам потрібні якісні двері, установка дверей, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування, зверніться до нас. У нашому магазині без приувеличения найбільший вибір дверей у Вінниці. Нестандартні двері, елітні і бюджетні, акції двері, для чесного будинку або квартири всі можливі варіанти ви знайдете у нас. Більше 1000 вхідних дверей завжди в наявності. Виставка з 60 полотен міжкімнатних дверей і 60 вхідних дверей від кращих виробників України і Європи. Всі двері в виставковому залі встановлені, так як вони будуть встановлені у вашому домі, двері відкриваються, в них встановлена ​​фурнітура, щоб ви змогли оцінити якість дверей, врізки та монтажу. Ми виконаємо всі роботи під ключ, від виміру до установки дверей, профісеонально швидко і якісно. Замір і доставка по Вінниці здійснюється безкоштовно. Подарунки, знижки на двері і акції для наших постійних покупців. Купити двері в Вінниці найкраще тут! Simbion.

 

Кращий сервіс

З того моменту як Ви завітали в наш магазин — Ви наш улюблений клієнт. Тому Ви отримуєте:

вибір дверей в приємній обстановці, каву, професійну консультацію наших менеджерів, які знають про двері усе і зможуть відповісти на всі ваші запитання та дати пораду стосовно всіх нюансів встановлення та експлуатаціі дверей.

Встановлення, заміри, гарантійне та післягарантійне обслуговування — здійснює бригада кваліфікованих, професійних монтажників з досвідом роботи в цій сфері понад 10 років.

Без зайвої скромності можемо сказати: наша бригада монтажників - найкраща в місті!

 

Наша гарантія працює

Будь який магазин з продажу дверей по всій території України, є посередником між фабрикою виробником і роздрібним або оптовим клієнтом. Це означає, що гарантію на двері дає виробник, а не та людина з якою ви маєте справу під час оформлення покупки.

Великі виробники при складанні гарантійного договору страхують себе на стільки на скільки це  взагалі можливо, тому якщо уважно його прочитати стане зрозуміло , що виконання гарантійного випадку майже неможливо. На противагу всьому вище сказаному — ми даємо гарантію і ми вирішуємо будь які ваші проблеми стосовно дверей та беремо відповідальність на себе незалежно від того хто їх виробник. Жодних умов стосовно встановлення та експлуатаціі.

Дизайн на будь який смак

Дизайн — невід"ємна частина ремонту. Важко уявити сучасну оселю без дизайнерських рішень.

Тому співпраця з дизайнерами є одним з ключових напрямків нашої роботи. З нами ви зможете реалізувати найсміливіші ваші фантазіі.
На сьогоднішній день ми маємо змогу запропонувати вам найрізноманітніші варіанти декору, які задовільнять будь які вимоги клієнта стосовно зовнішнього виду дверей. 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар