Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 лютого 2023
-3,4 °C
небольшой снег

Реклама. Поліграфія

Український рекламний дім

0
1441
Телефони
 • (067) 671-29-89
Адреса
м.Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ПРОДАЖІ? ЯК ЗАПУСТИТИ НОВИЙ
ОБ'ЄКТ? ЯК ЗАЛУЧИТИ КЛІЄНТІВ?

Щоденно підприємці задають собі ці та схожі на них питання
Відповіді на них обов'язково вміщують в себе один из найважливіших
складових успіху будь-якого бізнесу - ЯКІСНА РЕКЛАМА!

 

Робота нашої компанії націлена на конкретний результат -
успішність вашого бізнесу!

Наше завдання - не полювання на ваш рекламний бюджет
або "впарювання яких-нибудь цінних ідей"

Ми зацікавлені в успішності ваших проектів та постійному тривалому співробітництві! Рекламна агенція "Український
рекламний дім" це повний комплекс рекламних послуг - зовнішня
реклама, виготовлення вивісок та банерів, поліграфія, сувенірна
продукція, широкоформатний друк, розробка сайтів в Хмельницькому
та по всій Україні!


Комплексна реклама - запорука успіху вашого бізнесу!

У сучасних умовах ведення бізнесу особливо важливо якісно виділятися серед конкурентів. Один із способів - це правильна комплексна реклама.

Головна відмінність

Якщо ви створюєте нову компанію, то в першу чергу потрібно подумати про 3 речі:

 1. Неймінг. Це розробка назви для вашої компанії. Потрібно придумати назву, яке буде добре запам'ятовуватися і викликати асоціацію з продуктом або видом діяльності.
 2. Дизайн логотипу. Лого - це обличчя компанії, візуальний фірмовий символ, який в ідеалі повинен викликати у потенційного клієнта асоціацію саме з вашою компанією. Якщо ви маєте на меті серйозно займатися бізнесом, то створення логотипу - обов'язковий процес, і його краще довіряти команді професіоналів.
 3. Фірмовий стиль для вашої компанії. Це комплексне рішення, що передбачає вибір фірмового кольору або відразу декількох, підбір шрифтів, стилізація всіх видів рекламної продукції в єдиному стандарті. Розробка фірмового стилю допоможе виділитися і краще запам'ятатися.

Спочатку потрібно, щоб вас помітили!

В першу чергу про Вас розповість рекламне оформлення фасаду - магазину, офісу, салону або кафе. Вивіска над входом і поклейка вітрин плівками Оракал, штендери і покажчики - ось, що в першу чергу зустрічає Ваших клієнтів. Тому саме якісна зовнішня та інтер'єрна реклама світлова або несвітлова, справляє перше враження на Ваших клієнтів. Нижче ми більш детально розглянемо всі види зовнішньої реклами.

Вивіски, об'ємні літери та рекламні банери

Рекламні вивіски найчастіше встановлюються над входом на фасаді будівлі. Фасадні вивіски виготовляються з різних матеріалів, вони мають різну вартість і термін експлуатації.

Вивіски можуть бути звичайної прямокутної форми, а можуть бути фігурними, з підсвічуванням (лайтбокси) або без неї. Фасадна вивіска зі світлодіодним підсвічуванням - найбільш популярний і ефективний на сьогоднішній день вид зовнішньої реклами.

Досить новий і дуже ефективний вид реклами - це табло рухомия рядок, рекламний світлодіодний екран (медіафасади). Завдяки динамічній змінній інформації або повноцінному відеоряду, така реклама привертає на 90% більше уваги, ніж статична.

Ще один вид зовнішньої реклами - об'ємні слова. Вони добре привертають увагу завдяки нестандартній формі або великим розмірам. Також можна замовити об'ємні світлові літери. Їх добре видно здалеку, працюють в темний час доби і відмінно виділяються на фоні інших вивісок.

Якщо дозволяє площа фасаду - можна розмістити банери з рекламною інформацією , адже широкоформатний друк банерів - недорогий і досить ефективний вид рекламного оформлення. Ціна і розміри банерів - їх головна перевага. Ви можете замовити величезний зовнішній банер, який точно буде помітним.

Оформлення вітрин

Також будь-яку рекламну інформацію можна розмістити у вітрині за допомогою самоклеючих плівок. Друк на самоклеючій плівці (глянцевій або матовій, білій, прозорій або перфорованій) - найпопулярніший вид широкоформатного друку.

Гарне оформлення вітрин, добре продуманий дизайн зможе перетворити вікна офісу чи магазину в дуже ефективний інструмент реклами.

Друкована реклама - залучаємо більше клієнтів!

При роботі з клієнтом необхідна якісна поліграфія. Нижче ми розповімо про найбільш важливі і популярні її види.

 1. Виготовлення візиток - це перше, що замовляють підприємці, починаючи власну справу. Адже візитки є дуже зручним способом, щоб залишити свої контакти і коротко розповісти про те, чим ви займаєтеся. Цифровий та офсетний друк візиток дозволяють виготовити бізнес-картки різних форм і розмірів.
 2. Рекламні листівки і флаєри різних розмірів - невід'ємна частина при проведенні промоакцій.
 3. Друк календарів також є ефективним методом залучення нових клієнтів. У нас можна замовити друк кишенькових календарів, настільних і настінних перекидних календарів з логотипом вашої компанії.
 4. Рекламні плакати і афіші великих розмірів, розклеєних по всьому місту, допоможуть залучити відвідувачів на ваш концерт або захід, а також нових клієнтів в ваш магазин або заклад.
 5. Друк етикеток і бирок з логотипом. Етикетки і бирки необхідні для маркування якщо ви є ви є виробником або ж продавцем певної продукції.
 6. Виготовлення каталогів і друк брошур. Вони використовуються з метою надання детальної інформації про майбутній захід або для продажу певних товарів і послуг.
 7. Пластикові дисконтні карти. Це ефективний інструмент, який допоможе перетворити випадкового клієнта в постійного, завдяки системі знижок і бонусів.
 8. Виготовлення упаковки з логотипом. Якщо ви займаєтеся виробництвом взуття, побутової хімії, парфумерії, кондитерських виробів, ліків, або інших видів продукції, то друк упаковки вам просто необхідна.

Друк візиток, рекламних флаєрів і листівок - постійно необхідна послуга для будь-якого бізнесу. Адже рекламна і ділова поліграфія - це незамінний інструмент, що допомагає менеджерам в продажах.

Замовити бланки, листівки, плакати і каталоги можна легко і швидко, звернувшись в професійне агентство. Друк меню і каталогів, пластикових карт і рекламних буклетів - процес складний і відповідальний, і багато в чому залежить від професіоналізму дизайнера.

Реклама на радіо і транспорті - широке охоплення!

Залежно від масштабу вашого бізнесу, радіореклама дозволить залучити нових клієнтів у вашому місті або по всій країні. Реклама на радіо допоможе ефективно розповісти про відкриття нового магазину чи закладу, а також збільшити потік клієнтів для вже існуючого бізнесу.

Реклама на транспорті. Оскільки люди часто користуються громадським транспортом, ви зможете збільшити кількість переглядів і, таким чином, запам'ятатися клієнту.

Сувенірна продукція - реклама з користю для клієнта!

Перевага даного виду реклами в тому, що сувенір в першу чергу несе якусь корисну функцію для клієнта. А також ненав'язливо рекламує вашу компанію або окремий продукт. Ми виготовляємо:

 • Ручки з логотипом;
 • Друк на чашках;
 • Пакети паперові та поліетиленові пакети з лого;
 • Контрольні паперові і силіконові браслети;
 • Значки з логотипом;
 • Фірмові бейджи на шнурку, шпильці або магніті;
 • Повітряні кульки з логотипом;
 • Магніти на холодильник;
 • Скотч з логотипом.

Брендований одяг - важлива частина корпоративної культури!

Ми використовуємо різні способи друку на тканині, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення:

 • Сублімація на тканині;
 • Прямий (цифровий друк на тканині);
 • Термоперенос на тканини;
 • Шовкотрафаретний друк на тканині;
 • Машинна вишивка.

У нас можна замовити брендування корпоративного одягу для офісних співробітників або продавців. Друк на футболках, толстовках та інших видах одягу - відмінне рішення в якості повсякденного одягу і додаткової реклами.

Також ми пропонуємо нанесення логотипу на спецодяг для працівників складу або цеху, ремонтних бригад, для співробітників кафе, барів, ресторанів і закладів швидкого харчування.

Одним з кращих методів нанесення логотипу на робочий одяг є комп'ютерна вишивка. Дана технологія також дозволяє виготовити фірмові шеврони для військовослужбовців, охоронних фірм, спеціалізованих навчальних закладів, спортивних секцій. Вишивка на спецодязі гарантує швидкість виготовлення, тривалий термін експлуатації, а також гарний оригінальний зовнішній вигляд.

Крім цього у нас можна замовити нанесення номера на футбольну форму, а також нанесення логотипів на форму для різних спортивних команд або клубів.

Інтернет-реклама - нескінченний потік нових клієнтів!

Уже сьогодні реклама в інтернеті є одним з найбільш швидких і ефективних способів залучення нових клієнтів.

Найбільш популярними методами інтернет-реклами є:

 • Контекстна реклама в Google AdWords - розміщення оголошень у пошуковій системі, а також на певних сайтах, популярних серед вашої цільової аудиторії.
 • Реклама у Facebook. Найбільш популярний метод - розміщення оголошень у стрічці новин.
 • Реклама в Інстаграм. Сьогодні ця соц. мережа є дуже популярною і в ній можна знайти клієнтів для самих різних видів бізнесу.

Найбільш ефективною є таргетингова реклама в стрічці Інстаграм, реклама у блогерів, а також реклама в Сторіс Інстаграм.

Більш докладно про кожен вид реклами ви можете дізнатися у відповідних розділах нашого сайту.

Пам'ятайте: без реклами клієнти про вас не дізнаються. Ваше завдання - методом проб і тестів визначити, які методи реклами працюють найкраще, і використовувати їх в першу чергу.

 

ВИРОБЛЯЄМО:

 • рекламні ідеї та дизайн
 • вивіски фасадні та інтер'єрні
 • гарні або звичайні
 • поліграфію та сувенірку
 • web-сайти і рекламні ролики

КОМПЕТЕНЦІЯ:

 • проект
 • виготовлення
 • доставка
 • монтаж
 • сервіс

РОЗМІЩУЄМО:

 • різну рекламу
 • цікаву та не дуже
 • на усіх носіях
 • та в інтернеті

МЕДІА:

 • зовнішня реклама
 • транспорт
 • інтернет
 • радіо і тб
 • промоушен

Нет описания фото.

 

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар