Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
10,9 °C
небольшой дождь

Реклама. Поліграфія

Project-holst

0
229
Телефони
  • 063 372 13 85
Адреса
м. Могилів-Подільський , Полтавская, 87-А
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Дизайнерська група «Project», це 15 років досвіду роботи в сфері зовнішньої реклами. У нас широкий спектр можливостей і послуг.

Сучасна технологія друку

Наш принтер це ідеальний партнер в досягненні успіху в цифрового друку. Чорнилом ECO-SOL MAX2 чотирьох кольорів (CMYK). Сертифікат GREENGUARD Gold гарантує яскраві та насичені кольори. Ці чорнило мають всі головні переваги: ​​стійкість при вуличному застосуванні, стійкість до механічних впливів, хімічна стійкість і широкий колірний обхват. Крім того, ECO-SOL MAX2 не містять нікелю.

Підрамник.

Натяжку підрамника виробляємо на професійному дерев'яному підрамнику. Підрамники виготовлені з добре висушеного ідеально рівного і гладкого профілю, соснової породи. Підрамники зібрані на клей. Мають приємний запах.

Ручна натяжка полотен.

Пропонуємо послугу зі створення модульної картини за індивідуальним побажанням з вашого фото.
Ми розробимо індивідуальний розмір, кількість сегментів, а так же стиль порізки. Зробимо всі необхідні дизайнерські роботи і підготовку макета. Уявімо візуалізацію Вашої модульної картини в інтер'єрі Вашого будинку.

  • Оформлення вхідної групи.
  • Зовнішня реклама. Світлова і не світлова.
  • Широкоформатний друк на різних видах матеріалів, таких як полотно, банерна сітка, литий та ламінований банер, ПВХ плівка (для натяжних стель, самоклейка, сіткова плівка), різних форматах фотопаперу, фото-шпалери і т.д.
  • Фрезерування акрилу, ПВХ, композиту, фанери.

 

Можливо партнерство. Ви можете купити картини оптом в Україні і отримати постійну поставку. Дизайнерська група «Project», це 15-річний досвід у сфері інтер'єрної друку і успішну співпрацю з дилерськими мережами дозволяють нам гарантувати перспективне партнерство.

Індивідуальні схеми складання договору. Оформляючи угоду по оптовій закупівлі картин, ми не встановлюємо жорстко регламентовані квоти і норми товарообігу і враховуємо ваші можливості, особливості регіону і т.д. Механізм формування ціни вигідний в рівній мірі для фірм різної величини, будь то малий, середній або великий бізнес.

Адресні таблички на будинки - від 150гривень! Виготовлення протягом 3-х днів, при оптовому замовленні - знижка.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар