Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 березня 2021
2,9 °C
небольшая облачность

Cтоматології

EXPRESS DENT

0
549
Телефони
  • +38(098)311-69-96
Адреса
м.Вінниця
Родіона Скалецького, 15А, офіс 11
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Компанія Expressdent, існує з 2010 року. З тих пір ми активно розвиваємося, розширюємо асортимент стоматологічних матеріалів та інструментів. На даний момент каталог товарів перевищує 5000 товарних позицій.

В даний час наша компанія здійснює кур'єрську доставку товарів по місту Вінниця і відправку по Україні.

З 2015 року, компанія Expressdent сертифікувала виробництво медичних безмасляних повітряних компресорів, лінійка з 38 видів компресорів Expressdent, що розрізняються по продуктивності, потужності і габаритам, здатна задовольнити вимоги сучасної стоматології в чистому повітрі.

До вашої уваги представляємо:

Адгезиви, алмазні бори технічні, анестезія, артикуляційна папір і спрей, аттачмени і замки, бори терапевтичні, ортопедичні, хірургічні, гель-лаки SHANTI, дезінфекція, діатермокоагулятор, диски алмазні і сепараційні, Дискотримач, мандрелей, перехідники, запчастини, дзеркала та ручки, голки карпульний, ендо-, інструменти STALEKS, інструменти зуботехнічні, інструменти терапевтичні та ортопедичні, кисті для манікюру, контейнери для стерелізація, маски, щитки захисні, окуляри, матеріали зуботехнічні, матеріали терапевтічесскіе, меблі медичні, мікроапплікатори, наконечники і запчастини, насадки аспіраційні, Слиновідсмоктувачі , насадки змішують, обладнання Стоматологічне і зуботехнічної, обтураційний системи, навчальні моделі, ортодонтія, ортопедичні матеріали, пломбувальні, виробництво, витратні матеріали, товари для салонів краси, хірургія та інструменти, шафи сухожарові і ультрафіолетові, ендодонтичні інструменти, ендодонтичні матеріали.

Нам 10 років!

Встигни взяти участь в розіграші до 14 липня !!!

 

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар