Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2022
13,9 °C
небольшой дождь

Торговельне обладнання Вінниця

ТЕПЛО-ХОЛОД

0
1120
Телефони
  • +38 (096) 655 2 655
  • +38 (050) 373 22 77
Адреса
Вінниця, вул. Якова Гальчевського (Тимощука) 1а
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Компанія "Тепло-Холод" є офіційним представником "Технохолод" у Вінниці.

Ми на ринку більше 15 років пропонуємо широкий асортимент професійного холодильного, торгового і технологічного устаткування в Україні для магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів, барів, і закладів громадського харчування (громадського харчування), піцерій, їдалень, фаст-фуд закладів та інших об'єктів харчового виробництва . Каталог виробників складається більш ніж з 60-ти вітчизняних та європейських компаній, які є лідерами на ринку харчового обладнання. Ціна на весь перелік професійного обладнання є рекомендованою вітчизняними заводами виробниками і офіційними дилерами зарубіжних компаній - Ви захищені від переплат і націнок.

У нашому асортименті ви знайдете обладнання:

  • Для магазинів і супермаркетів:
  • Холодильне обладнання:
  • холодильні вітрини, шафи, регали (гірки), морозильні ларі, бонети, холодильні камери з сендвіч панелей.

Торгове обладнання:
стелажжі (modern-expo), прікасовие вітрини, прилавки і касового бокси, візки, кошики.

Технологічне обладнання для ресторанів, барів, кафе:
параконвектомат, конвектомат, лінії роздачі, огляди нових, плити, тістоміси, грилі, міксери, посуд кухонний, меблі з нержавіючої сталі, блендери, гранітори, кавоварки, Соковижималка, льодогенератори, міксери, тістоміси, сиротеркі, шприци для ковбас, овочерізки, куттери , картоплечистки, шафи пекарські та жарочні, розстоєчні, вітрини теплові настільні, макароноварки, марміти, рисоварки, тостери, апарати для хот-догів, для шаурми, для кукурудзи, для солодкой вати пончикові і попкорн апарати, вафельниці, млинниці, коптильні, фритюрниці, преси для піци.

Ми надаємо послуги сервісного обслуговування, установки, навчання і підключення технологічного та холодильного обладнання. Допомагаємо зробити розстановку обладнання з прив'язкою до електро - комунікацій, систем водопостачання та каналізації, з урахуванням всіх особливостей приміщення і вимог контролюючих служб.Также ми виготовляємо середньо- і низькотемпературні холодильні камери "під ключ" для магазинів, супермаркетів і об'єктів харчування, займається виносним холодом і системою рекуперації (процес повернення тепла від виносного холоду для опалення приміщення або підігріву води.).

Клієнтами компанії «Тепло-Холод» є: мережа магазинів «Сільпо», ТМ «Україночка», ТМ «Солодка Мрія», ТМ «Нікіфоровський ковбаси», мережа гіпермаркетів "ГРОШ", "ЕКО-маркет", ТМ "Білозгар", ТМ "Ковбаскофф", ТМ "Домашній маркет".

Гарантія на будь-яку нову одиницю обладнання складається від 12 місяців, на б / у - 6 місяців.

Все це було зроблено для того що б наші клієнти все обладнання та послуги для свого бізнесу могли придбати в одному місці.

Наші постійні клієнти отримують приємні знижки і бонуси - стаєте одним з них вже сьогодні! 

Наші клієнти:

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар