Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2022
13,9 °C
небольшой дождь

Квіти. Саджанці. декоративні рослини

EKOPLON

0
699
Телефони
  • (097) 28 21 060 Анатолій
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Польський виробник компанія ЕКОПЛОН пропонує мікродобрива.

Низькі ціни - якість європейська.

Ми є провідним постачальником комплексних рішень для рослинництва та засобів годування сільськогосподарських тварин на польському ринку. Мисімейна фірма,яка існує з 1989 року. Виробничі потужності EKOPLON знаходяться в Грабкі-Дуже в Сьвєнтокшиському воєводстві, а також в Баборові в Опольському воєводстві. Продукти продаються головним чином на польському ринку, але також експортуються на іноземні ринки (між іншим в Україну, Білорусь, Литву, Естонію, Болгарію, Чехію).

Ми єдині на польському ринку, хто пропонує продукти для виробників як рослинницької, так і тваринницької продукції. Ми пропонуємо професійні і інноваційні позакореневі добрива, пристосовані до спеціальних потреб професійних фермерських і рослинницьких господарств і для аматорського вирощування. Ми також займаємося виробництвом засобів годування тварин, таких як: комбікорми повнораціонні, комбікорми-добавки (концентрати), а також мінерально-вітамінні комбікорми (премікси) і молокозамінюючі препарати. Пропозицію щодо кормів адресовано фермерам, які працюють в області птахівництва, свинарства, вирощування та утримання великої рогатої худоби м’ясного та молочного напрямків.

Нашим справжнім захопленням є зв’язок з людьми, завдяки чому ми можемо постачати нашим клієнтам продукти, що відповідають їх потребам. Ми дбаємо, щоб клієнти отримували продукти найвищої якості і разом з тим професійні консультації і сервіс –індивідуальну пропозицію, що дозволяє оптимізувати витрати на виробництво.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар