Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 вересня 2020
16,9 °C
ясно

Вироби з дерева, пиломатеріали

romwood

0
263
Телефони
  • (097) 616-90-68
Адреса
Вінниця
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс

Ми пропонуєм вам замовити високоякісні, надійні та довговічні дерев’яні сходи, виконані у стилі, який ідеально буде гармоніювати із оформленням інтер’єру вашого дому, заміського будиночка чи об’єкту будь-якого іншого призначення. Витончена конструкція також стане не лише функціональним елементом інтер’єру ресторану чи готелю, а й справжньою окрасою будь-якого приміщення.

Дерев’яні сходи – безпрограшний варіант для будь-яких приміщень. Їх найчастіше використовують дизайнери  комбінуючи фактурні породи дерева з металевими та скляними деталями. Сходи з дерева є екологічними й безпечними, адже виконані з якісних і міцних матеріалів, оброблених спеціальними засобами для забезпечення довговічності.

Кожна з моделей розробляється індивідуально, враховуючи побажання клієнта, особливості приміщення, дизайн інтер’єру та функціональне навантаження. До ваших послуг класичні прямі марші з надійними сходинками однакової ширини, фантазійні гвинтові конструкції, що дозволять зекономити місце, а також гармонійне їх поєднання, яке зберігає переваги обох видів, нівелюючи недоліки.

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар